![photo_5440745531715471528_x](https://persha.kr.ua/wp-content/uploads/2023/05/photo_5440745531715471528_x-678x381.jpg)
Недотримання безпечної швидкості водієм призвело до ДТП. Аварія сталася сьогодні, 25 травня, близько 8-ї години, на вулиці Героїв-рятувальників в обласному центрі.
Про це Першій електронній газеті повідомили у прес-службі патрульної поліції.
Водій автомобіля Москвич 412 не вибрав безпечну швидкість руху, не дотримався безпечної дистанції та здійснив зіткнення з автомобілем ГАЗ 33021, який зупинився попереду на вимогу світлофора.
На щастя, ніхто не травмувався. Водії врегулювали ситуацію за допомогою європротоколу.
Нагадаємо, ДТП за участі трьох автівок сталася у Кропивницькому (ФОТО).
Читайте також: Під час ДТП на Кіровоградщині один чоловік загинув, інший – у важкому стані