Два проєкти з Кіровоградщини перемогли на конкурсі “Створюй із Суспільним”

Сьогодні, 20 грудня, в Україні оголосили переможців конкурсу творчих проєктів “Створюй із Суспільним”. Серед 74-х переможців є два проєкти з Кіровоградщини – “Баба Єлька” та “Колоси комунізму”.

Про це повідомляє Перша електронна газета за інформацією Суспільного.

Загалом конкурсна комісія розглянула 111 проєктів, з яких відібрала 74. Їх реалізують у 2022 році регіональні телеканали Суспільного.

Із Кіровоградської області відібрали чотири проєкти. Два з них вже готові до реалізації («Баба Єлька. Експедиція на піч» II сезон й «Колоси комунізму»), ще два («В Ятранському колі» та «Сага про м’ячі і бити») у довгому списку.

Довгий список – це ті проєкти, які вирізняються яскравою ідеєю або енергією команди, однак у поданому форматі не готові до реалізації.

Нагадаємо, минулоріч конкурсна комісія відібрала для фінансування проєкт “Баба Єлька”, а у довгий список потрапили “Вавилони Приінгулля”. У результаті створили міні-серіал на 12 серій про експедиції етноволонтерів, який транслювали на Суспільному по всій Україні. Побачити стрічку також можна на youtube.

Читайте такожВідома актриса розповіла про улюблені ролі, закулісне життя і надихаючі хобі

“Створюй із Суспільним” – це програма співпраці із Суспільним мовником для продакшенів на умовах аутсорсу, відкритий відбір творчих проєктів для трансляції на регіональних телеканалах UA: Суспільне мовлення.
Поширити:

Залишити коментар:

коментар