Виставу про війну на Донбасі «Іду за Вас» покажуть на Суспільному

Завтра, 14 жовтня, о 16:35 на телеканалі UA: КРОПИВНИЦЬКИЙ і всіх регіональних телеканалах Суспільного покажуть виставу Кіровоградського обласного театру ім. М. Л. Кропивницького «Іду за Вас» про війну в Україні.

Про це повідомляє Перша електронна газета за інформацією Суспільного.

Вистава в жанрі документального театру, створена на основі інтерв’ю чотирьох бійців 3-го окремого полку спеціального призначення імені князя Святослава Хороброго. У ній залучені актори Ілля Литвиненко, Антон Адаменко, Ірина Ликова, Євген Скрипник. Режисер — Євген Курман.

«Ми дуже старалися, щоб ніяким чином не забарвлювали цю інформацію емоційною подачею, ніякими трактуваннями, лише документально дотримуючись отої правди, яку ми отримали від цих воїнів, — розповідає головний режисер театру ім. М.Л. Кропивницького Євген Курман. — Акторам було складно. Їх до цього вчили, що треба весь час щось грати, фантазувати, зробити виразніше. Тут це заборонено».

У фінальній сцені актори зустрічаються зі своїми героями і глядачі мають можливість побачити захисників, чиї історії їм щойно розповіли.

«У межах нашого спільного із театром та обласною радою спецпроєкту, 13 жовтня ми проведемо показ запису вистави для старшокласників Пантаївської школи-інтернату. Молодь має чітко формувати свої уявлення про війну, ворога, і відчувати гордість за наших захисників та захисниць», — додає в.о. продюсерки Кропивницької філії Суспільного Яна Бабак.

Нагадаємо, прем’єра вистави відбулася на сцені театру 23 серпня цього року.

Читайте також: Третій полк спецпризначення влаштував день відкритих дверей на свої іменини

Поширити:

Залишити коментар:

коментар