Вокаліст “Бумбоксу” у Кропивницькому – про зйомки, пісні і співпрацю із Жаданом

Минулими вихідними у Кропивницькому у рамках всеукраїнського туру “Таємний код: Рубікон” відбувся концерт гурту “Бумбокс”. Перед виступом вокаліст Андрій Хливнюк розповів Першій електронні газеті про співпрацю з Сергієм Жаданом, вихід нової пісні та про написання ймовірного саундтреку до фільму.

Говорячи про принципи, за якими він обирає партнерів для співпраці, Андрій Хливнюк зазначає: для нього не важливо, чи це відомі виконавці, чи вони популярні – має зовсім інші критерії відбору. Найголовніше в цьому питанні – бачити кінцевий продукт, пісню, яка вийде у результаті співпраці.

Андрій часто виступає музичним продюсером, тому обирає виконавців за технічним рівнем, тембром звучання інструментів або римами, які хотілося б додати у нову композицію. Ще що важливо – чи зійдуться команди характерами, чи достатньо кваліфікований гурт, з яким планується співпраця.

“Із Жаданом я знайомий, чув його, знаю, як він працює. Він мені подобається як поет, його стиль та сенси, які він транслює”, – коментує Андрій Хливнюк співпрацю з фронтменом гурту “Жадан і собаки”.

photo 2021 10 11 11 24 45

У колаборації митців була створена пісня під назвою “Правда”. На питання, коли варто чекати релізу, Андрій відповідає, що вона давно вже готова, але є один нюанс: вона може стати саундтреком до нового українського фільму, який наразі знімають. Ні тема, ні сюжет фільму ще не розголошують. Музикант говорить, що після того, як кінокартина буде відзнята, він оцінить можливості співпраці: чи підходить пісня тематично, чи стане вона саундтреком або титровою, або взагалі на неї чекає окремий реліз.

photo 2021 10 11 11 25 44

Але тут же Хливнюк анонсує скору презентацію іншої новинки – пісні під назвою “Буду я”. Зараз гурт готується до зйомок кліпу. Це не дует, а персональна робота, яка увійде до нового альбому. Гурт працював над нею протягом місяця і по завершенню туру, візьметься за зйомки кліпу.

Співак запевняє, у їхньої команди ще безліч ідей, які чекають свого часу. Минулих 18 років гурт працює, постійно маючи в запасі кілька нових пісень – простоїв не буває. Андрій запевняє: йому пощастило, бо колеги просто фонтанують музичними ідеями. І їх опрацювання це постійний процес, адже музиканти ходять на творчі репетиції не тільки задля того, щоб бути “в формі”, а й для відточення майстерності і формування нових творчих думок.

photo 2021 10 11 11 24 39

photo 2021 10 11 11 24 45 (2)

photo 2021 10 11 11 25 05

photo 2021 10 11 11 25 46

Олена Павлюк, Перша електронна газета

Поширити:

Залишити коментар:

коментар