Своє 35-річчя відсвяткував кропивницький театр танцю “В гостях у казки”

Учора, 29 листопада, відбувся концерт театру танцю “В гостях у казки”, присвячений 35-річчю колективу. Колектив є переможцем багатьох всеукраїнських та міжнародних конкурсів і фестивалів. На концерті продемонстрували всю палітру репертуару: від дитячих танців до складних акробатичних номерів.

Перед початком виступу, народний депутат Станіслав Березкін вручив Почесну грамоту Верховної Ради України директору школи естетичного виховання “В гостях у казки” Миколі Русулу.

Відомий не тільки в Україні, а й поза її межами, колектив “В гостях у казки” веде свою історію з 1982-го року, коли на базі Кіровоградської середньої школи №10 вчитель початкових класів Русул Ірина Василівна створила однойменний танцювальний гурток. За цей час колектив виховав не одне покоління талановитих танцюристів і завоював не один десяток престижних нагород. “В гостях у казки” є багаторазовим володарем гран-прі міжнародних конкурсів та фестивалів в Україні, Франції, Туреччині, Македонії, Чехії та Болгарії.

Керують колективом хореографи та балетмейстери-постановники Ірина і Микола Русул, разом зі своєю донькою Аліною.

Нагадаємо, заступника директора школи естетичного виховання “В гостях у казки”, керівника однойменного народного художнього колективу України театру танцю Ірину Русул нагородять відзнакою виконавчого комітету міської міськради “За заслуги” І ступеня.

Хореограф та балетмейстер-постановник Ірина Русул у 2016 році була гостею студії Першої електронної газети. У відеорубриці “Від PERSHої особи” вона розповіла про те, як створювалась танцювальна казка; які цілі ставили керівники на старті; про місто, яке мотивує та надихає.

Лада Тітова для Першої електронної

Поширити:

Залишити коментар:

коментар