Після Америки Притула і “Вар’яти” привезуть нову програму у Кропивницький

Люблю писати про хороші, мотиваційні, цікаві історії. Пишу про людей, які хочуть і вміють робити важливі речі. Слідкую за оновленнями в сфері реформ і намагаюся писати про складне простими словами)
Контакт: Facebook Telegram

Найбільш гастролююче україномовне гумористичне шоу країни – “Вар’яти-шоу” – в даний час знаходяться в концертному турі містами України та Північної Америки. 17 листопада у філармонії Кропивницького можна буде побачити нову 2-годинну програму.

Про це Першій електронній повідомили організатори концерту.

Нагадаємо, напередодні минулорічного виступу Сергій Притула поділився з Першою електронною спогадами  про минулі виступи у Кропивницькому та планами на майбутнє.

Жарти з життя, сльози від сміху та ексклюзивна а капела від Жогло, який завдяки кропивничанам відчув себе Тіною Кароль. Сергій Притула та “Вар’яти” привозили у Кропивницький свою програму у листопаді минулого року.

Тепер же, рік потому, “Вар’яти” знову їдуть у місто на Інгул…

 

“Вар’яти-шоу” перебувають в постійному творчому процесі. Тільки-но встигли завершити зйомки другого сезону “Вар’яти-шоу” й одразу вирушили на гастролі. З вересня й до Нового року у хлопців заплановано близько 50 виступів в Україні, а також в містах США та Канади.

За 7 років існування артисти дали концерти майже в усіх містах та містечках країни. Більш того, вже стало доброю традицією в одному місті давати не один, а одразу два, навіть і три концерти за приїзд. І кожного разу “Вар’яти” видають нову 2-годинну програму.

Всі свої історії артисти беруть з власного життя. Вони не жартують про політику – тільки на побутові теми, зрозумілі кожному з нас. Саме завдяки цьому “Вар’яти” здобули народну любов. Тому на виступи приходять цілими родинами.

Минулого року “Вар’яти-шоу” вийшли на новий рівень і з’явились в телепросторі. 1 листопада в ефірі Нового каналу стартує другий сезон телеверсії “Вар’яти-шоу”, який, як показали нещодавні зймоки, буде ще більш цікавим та захоплюючим.

“Приходьте на концерти “Вар’яти-шоу” і пориньте у світ сучасного якісного україномовного гумору”, – запрошують організатори.

17 листопада

Філармонія, 19.00

Квитки можна купити тут.

Про шоу:

ВАР’ЯТИ-ШОУ було створено в 2010 році кращими представниками українського гумору. Шоу позбавлене російської мови та нецензурної лексики, практично відсутні жарти «нижче пояса» та на політичну тематику – переважає побутова тема.

Очільник “Вар’ятів” – відомий український шоумен та телеведучий Сергій Притула.

Сьогодні до складу Вар’ятів входять артисти: Сергій Притула, Володимир Жогло, Володимир Ковцун, Віталій Тильний, Сергій Полупан, Валентин Сергійчук.

Восени 2016 відбулася прем’єра “Вар’яти-шоу” в ефірі Нового каналу. Наприкінці серпня “Вар’яти” відзняли 9 випусків 2-го сезону шоу, яке вийде 1 листопада.

Офіційний сайт: http://www.varyaty.com/

Сторінка в FB: facebook.com/varyaty

Сторінка в Іnstagram: instagram.com/varyatyshow

Сторінка в Youtube: youtube.com/varyaty

Поширити:

Залишити коментар:

коментар