Сергій Притула: про спецпризначенців, виступи у Кропивницькому та плани на майбутнє

Люблю писати про хороші, мотиваційні, цікаві історії. Пишу про людей, які хочуть і вміють робити важливі речі. Слідкую за оновленнями в сфері реформ і намагаюся писати про складне простими словами)
Контакт: Facebook Telegram

Уже цього понеділка, 17 жовтня, кропивничани побачать нову програму першого україномовного гумор-шоу «Вар’яти». Напередодні виступу Сергій Притула поділився з Першою електронною спогадами про минулі виступи у Кропивницькому та планами на майбутнє.

Сергій Притула допомагає кропивницьким спецпризначенцям

Співпраця з 3-ім полком відбулась точно так само, як і з будь-яким іншим підрозділом. Звернувся хтось із офіцерів з проханням про допомогу. Зібрав кошти, купив авто. Рома Сініцин з «Народного Тилу» організував доставку з Англії і доправив у підрозділ. Ще одне авто купував у 2014-му. Доправляв Юрій Степанович, теж відомий волонтер. І тоді, і зараз особисто з хлопцями з 3-го полку не перетинався, допомагав дистанційно. Я просто фізично не маю можливості доправляти усе особисто. На перспективу, якщо хлопцям щось треба буде – обов’язково допомагатиму, але, сподіваюсь, що новостворені ССО, у складі яких будуть кропивницькі спецпризначенці, не потребуватимуть волонтерської допомоги. А збір коштів відбувається постійно. Конкретно зараз у Рівному стоять і чекають розмитнення 3 джипи для десанту, спецназу і морпіхів, придбано тепловізійний і нічний приціл тощо.

У Кропивницький «Вар’яти» приїдуть втретє

Ми будемо у Кропивницькому не вперше. Було вже 2 концерти і, що приємно, обидва рази з аншлагом! Пам’ятаю, що під час нашого першого всеукраїнського туру це було єдине місто з тих, де ми гастролювали вперше, в якому ми зібрали аншлаг. Тим і запам’яталось! Ну і просто завжди приємно набрати на мобільний Антона Лірника чи Аню Жижу і передати їм привіт з малої Батьківщини. Від цього концерту сподіваюсь отримати такі ж емоції глядачів, як і на попередніх виступах!

Зі сцени звучатиме вітання до Кіровограда чи Кропивницького?

Якщо не помиляюсь, то їдемо у Кропивницький. То чого вітатися з Кіровоградом? Більшість людей в залі народились ще за часів Радянського Союзу, то мені що, вітатися з ними: «Доброго вечора, жителі Радянської України»?

Думки і ставлення до нової назви міста нехай висловлюють жителі міста. Я тут не живу і, відверто кажучи, тим не переймаюсь. Якщо дивитись збоку, то, в принципі, добре, що перейменували. Кіров був ще тим покидьком! А от як саме перейменували – це вже питання інше. Мені подобались різні варіанти. Але Кропивницький теж добре.

Плани на майбутнє

У листопаді Вар’яти стартуватимуть на Новому каналі. Це перемога (враховуючи, що телеверсія з’явилась після 6 років існування шоу), і що далі?

Далі буде… І в моїх планах, після цього циклу програм, запис наступного у 2017-му році, плюс розробка і запуск скетч-шоу, і, якщо Бог дасть, написання сценарію повнометражного фільму. Але все по-черзі.

17 жовтня в обласній філармонії у Кропивницькому відбудеться концерт першого україномовного гумористичного шоу «Вар’яти».  Початок о 19.00.

Вартість квитків: 80 – 360 грн

Квитки – за посиланням.

Про шоу:

ВАР’ЯТИ-ШОУ було створено в 2010 році кращими представниками українського гумору. Шоу позбавлене російської мови та нецензурної лексики, практично відсутні жарти «нижче пояса» та на політичну тематику – переважає побутова тема.

Керівник та ідейний натхненник Вар’ятів – відомий український шоумен та телеведучий Сергій Притула.

Сьогодні до складу Вар’ятів входять артисти: Сергій Притула, Володимир Жогло, Володимир Ковцун, Віталій Тильний, Сергій Полупан, Валентин Сергійчук.

З другого листопада 2016 Вар’яти-шоу в ефірі Нового каналу.

Сторінка в FB: facebook.com/varyaty

Сторінка в Іnstagram: instagram.com/varyatyshow

Сторінка ВК: vk.com/varyaty

Сторінка в Youtube: youtube.com/varyaty

Поширити:

Залишити коментар:

коментар