Серед аксесуарів, без яких не обходиться жодна сучасна людина, є навушники. Слухати музику й аудіокниги, дивитися фільми й телепрограми, розмовляти в аудіо- і відеочатах, брати участь в онлайн-заходах (тренінгах, конференціях) та багато чого іншого можна робити, не заважаючи оточуючим, якщо використовувати навушники https://comfy.ua/ua/nayshniki/brand__apple__naushniki_seria__earpods/ -> airpods.
При виборі навушників користувачі звертають увагу на їхні характеристики, зокрема на:
- звучання,
- рівень зменшення шумів,
- форму конструкції,
- універсальність,
- розмір,
- вартість.
За якими критеріями обирати навушники, кожен визначає сам для себе. Проте є ключові параметри, від яких залежить зручність, якість, а також довговічність цього аксесуару при активному використанні, а не при відлежуванні на поличці.
Як зробити вибір
Перед тим, як купити навушники, слід визначитися, для чого саме вони потрібні – для прослуховування музики, комп’ютерних ігор, розмов без безпосереднього використання гаджету, професійної роботи зі звуком, чи використання з іншою професійною метою.
Визначившись із метою придбання нового аксесуару, можна перейти до вибору найбільш підходящого і прийнятного для себе виду навушників. Зазвичай їх розрізняють, залежно від близькості динаміка до вушної раковини:
- Вставні (вкладиші, з дужкою, внутрішньоканальні),
- Накладні (компактні і повнорозмірні),
- Кісткові (найбільш сучасна модель).
Навушники-вкладиші є компактною моделлю, яка коштує порівняно недорого, має хорошу звукоізоляцію і гарне звучання.
Накладні навушники краще знижують перешкоди, маючи відмінну звукоізоляцію, але їхній великий розмір для багатьох є недоліком. Про компактність і непомітність тут не йдеться.
Кісткові розроблені для спортсменів, любителів гірського туризму та активного дозвілля. Вони зручні, компактні, але їхня ціна відлякує більшість покупців.
Правила покупця
Також, щоб уникнути розчарування під час здійснення покупки і пізніше – піж час безпосереднього використання аксесуару, – варто дотримуватися таких простих правил покупця:
- Встановити максимально допустиму суму, яку ви готові заплатити за навушники.
- Зважаючи на свій бюджет і персональні потреби, визначити тип навушників.
- Обрати для порівняння кілька моделей, які найбільше відповідають запитам і критеріям.
- Порівняти обрані аксесуари: оцінити технічні характеристики (частотний діапазон, рівень спотворення, потужність, чутливість) і гарантії виробників.
- Ознайомитися з іншими особливостями обраних моделей, зокрема оцінити матеріали, з яких виконане наголов’я, якими обплетені дроти, виготовлені мембрани тощо.
За допомогою цих порад можна звузити коло пошуку і зменшити кількість моделей для вибору. Тоді в магазині покупцеві не доведеться витрачати купу часу, а залишиться лише візуально оцінити і протестувати одну-дві обраних моделі перед тим, як здійснити безпосередню покупку.