Важливо

Кіровоградщина: троє дітей відмовились від матері в ефірі всеукраїнського ток-шоу (ВІДЕО)

Дмитро Васильєв
Громадський транспорт, житлово-комунальне господарство, торговельні кіоски, інфраструктура міста, державні закупівлі, спорт, місцева політика, - це перелік тем, на які я, як журналіст, звертаю особливу увагу. Але цей перелік не є вичерпним! Для мене важливо усе, що хвилює наших читачів і потребує висвітлення.
Контакт: Facebook Telegram

Вчора, 7 лютого, в ефірі телевізійного проекту телеканалу СТБ “Один за всіх“, троє дітей відмовились від своєї матері, яка перетворила їх життя у суцільний жах. Події історії відбувались у Олександрійському районі Кіровоградскої області.

33-річна Олеся Давидова з села Войнівка Олександрійського району Кіровоградскої області хоче вийти заміж, та так фанатично, що все інше в житті відійшло у неї на другий план – навіть рідні діти.

Після розлучення з чоловіком Володимиром, який старший за неї на 32 роки, Олеся вирішила за всяку ціну знайти собі нового чоловіка – і не аби кого, а молодого принца, щоб і гроші водилися, і на машині їздив, і її, свою принцесу, закидав дорогими подарунками.

Захопившись пошуками принца мати-одиначка зовсім забула про своїх дітей, а коли намагалася виконувати свої батьківські обов’язки, то обирала не дуже гуманні методи, не нехтуючи фізичним насиллям.

Матір довела своїх дітей до такого стану, що у кінці ефіру ті виявили бажання переїхати жити до свого татка.Поширити:

Залишити коментар:

коментар