Президент “Інгульця” розповів про кримінальне минуле, корупцію у спорті і зарплати футболістів

Президент футбольного клуба «Інгулець» Олександр Поворознюк, відомий на Кіровоградщині як авторитет агоробізнесу “Папа”, розповів про свій кримінальний досвід, замахи на його життя, збереження бізнесу в українських реаліях, телефон за 27 тисяч доларів, корупцію у футболі, продажність арбітрів і матчів, а також свої плани щодо спортивного розвитку Кіровоградщини.

Про це йдеться програмі “Бомбардир”, повідомляє Перша електронна газета.

“Потрібно було перевезти 2 мільйони доларів з одного місця в інше. Але багато людей хотіли, щоб ці гроші, включно зі мною, у кінцевий пункт не доїхали. Я зайшов у кочегарню, віддав дублянку і шкіряну шапку якомусь працівникові, а сам начепив його порвану фуфайку. Взяв таксі і проїхав 14 постів, ніхто не думав, що я їду в цій машині. Так і довіз ці гроші.

Доїхав і мені почали розповідати, що я повинен поділитися бізнесом. У них 4 машини, сумарно близько 20 осіб, а я один. Довелося дістати гранату, висмикнути чеку і сказати: “Все те, що наше – наше, не дозволю нікому забрати”. Розвернувся і пішов. Йшов і знав, що будуть стріляти у спину, але чомусь не стрельнули”, – сказав Поворознюк у програмі “Бомбардир”.

Чому бізнесмен не розлучається зі зброєю, скільки коштує його телефон і годинник, що вимагає від працівників своїх сільгосппідприємств і яку зарплату платить футболістам, коли відкриється власний стадіон “Інгульця” та багато іншого дивіться на відео.

Нагадаємо, на стадіоні “Інгульця” встановили освітлення.

Читайте також: “Чудак дістає гранату і кидає на стіл” – президент ФК «Інгулець» про вибух зі смертельним наслідком

Поширити:

Залишити коментар:

коментар