Селища-близнюки: жителі Олександрівки не можуть отримати свої посилки через плутанину

© retail.at

Жителі Олександрівки, що на Кіровоградщині, не можуть отримати пошту. Але справа не в коронавірусі, а тому що їхні посилки постійно відправляють до інших Олександрівок, яких в Україні вже 16. А за пересилання платити зрештою мусить одержувач. Іноді таке доставляння влітає в додаткові кілька тисяч гривень.

Про це йдеться на сайті “Сьогодні“, повідомляє Перша електронна газета.

“Відправили посилку з інтернет-магазину не сюди”, – скаржиться Володимир Свердлов, житель Олександрівки.

Щойно кореспонденти новин “Сьогодні” зайшли до Олександрівського відділення поштового оператора, як відразу зустріли обуреного клієнта. Володимир в інтернет-магазині замовив садові ножиці. Повідомлення про доставляння отримав ще тиждень тому. Але до якої саме Олександрівки потрапило замовлення – з’ясувати не може. Тішить лише те, що посилку поки не сплатив.

“Якщо там сидять безграмотні люди, не пишуть так, як я пояснюю, вибачте всі”, – говорить Володимир.

Посилки Сергія Ратушного до інших Олександрівок або навіть до міста Олександрія надсилали вже з десяток разів. Чоловік мусив шукати відправлення і платити доставляння за необхідною адресою:

“Він прийшов, виходить, не до Олександрівки, а прийшов до Олександрії. Цей товар поїхав до Дніпропетровська, потім до Черкас, а з Черкас приїхав до нас. Це буквально півтора тижні часу я витратив”.

Мінімальна вартість доставляння складає 45 гривень. Якщо ж товар важкий, переплачувати за його подорож доводиться й тисячами.

“Дуже неприємно, коли вантаж коштує дві з половиною тисячі, і ще за його переадресацію платити потрібно”, – зазначає Артем Чабану, житель Олександрівки.

Півсотні клієнтів цього відділення щодня не отримують свої посилки, адже їхні вантажі направляють до різних Олександрівок. Тільки на Кіровоградщині їх чотири. Таке трапляється через помилки відправника, говорять листоноші. Мовляв, у декларації вказують неточні дані. Тому радять уважніше вписувати адресу.

Наталія Бойко, керівник Олександрівського відділення поштового оператора:

“У кожної друкованої накладної, яку дають клієнту, має бути написано смт Олександрівка, в дужках далі йде Кіровоградська райцентр, район там не має прописуватися”.

Але краще, говорять у відділенні, убезпечить від плутанини вказаний поштовий індекс.

Нагадаємо, у Кропивницькому чоловік із пістолетом обікрав відділення Укрпошти.

Читайте також: Як повернути вартість квитків на скасовані через карантин рейси

Поширити:

Залишити коментар:

коментар