Важливо

Як екс-чиновник облдержадміністрації, підприємець Віктор Ніколаєнко напав на кропивницького журналіста

скріншот з відео

Як ми вже повідомляли, сьогодні, 13 травня, у Кропивницькому екс-заступник директора департаменту агропромислового розвитку облдержадміністрації, головний інженер ПП “Енерго”, яке реконструює паркан навколо пологового будинку №1, Віктор Ніколаєнко напав на журналіста Першої електронної газети. Він розбив йому мобільний телефон і порвав одяг.

Сталося це близько 17.30 біля пологового будинку № 1 коли журналіст Першої електронної Геннадій Солдецький знімав на камеру мобільного телефону, як робітники збираються зносити тополю.

Віктор Ніколаєнко зненацька підійшов, зняв з голови журналіста кепку і почав агресивно себе поводити. У результаті, він вибив телефон з рук Геннадія Солдецького.

Після нападу чиновник ОДА сів у білий “Ланос” і поїхав, не реагуючи на вимоги журналіста залишитись і дочекатись поліції.

Як розповів постраждалий Геннадій Солдецький, він написав заяву до поліції про пошкодження майна журналіста, слідчі вже відібрали у нього пояснення.

Віктор Ніколаєнко є колишнім депутатом міської ради від Партії регіонів. У коментарях для сайту міської ради, які були опубліковані 10 травня, Ніколаєнко представився директором ПП “Енерго”, яке проводить реконструкцію паркану навколо пологового будинку № 1. Але за даними його декларації за 2016 рік, він займає посаду головного інженера ПП “Енерго”. Крім того, до лютого 2016 року Ніколаєнко займав посаду заступника директора департаменту агропромислового розвитку облдержадміністрації, але за даними на сайті Кіровоградської ОДА він досі займає цю посаду .

Джерела доходу у вигляді зарплати за роботу в ОДА та головним інженером ПП “Енерго” вказані у його електронній декларації.

Поширити:

Залишити коментар:

коментар

1 коментар до Як екс-чиновник облдержадміністрації, підприємець Віктор Ніколаєнко напав на кропивницького журналіста

  1. Коли вже наша країна, і місто, насамперед, звільняться від окупації отакої регіональної наволочі, що кожен раз вспливає, як лайно, то при владі, то організаторами різних антиукраїнських провокацій, то відвертим бандитизмом, не тільки гальмуючи розвиток країни, а відверто прислуговуючись внутрішніми ворогами ворогам зовнішнім?!!!

Коментарі заборонені.