З 8 листопада невакциновані чиновники й педагоги залишаться без роботи

© uk.etcetera.media

Керівники органів влади та закладів освіти з 8 листопада зобов’язані відстороняти від роботи без збереження зарплати працівників, які не мають сертифікату про вакцинацію проти COVID-19 або довідки про протипоказання до щеплення.

Як повідомляє Перша електронна, це пов’язано з тим, що набуде чинності наказ Мінохоронздоров’я “Про затвердження Переліку професій, виробництв та організацій, працівники яких підлягають обов’язковим профілактичним щепленням”.

Йдеться про працівників:

  • центральних органів виконавчої влади та їхніх територіальних органів,
  • місцевих державних адміністрацій та їхніх структурних підрозділів,
  • закладів вищої, післядипломної, фахової передвищої, професійної (професійно-технічної), загальної середньої, у тому числі спеціальних, дошкільної, позашкільної освіти, закладів спеціалізованої освіти та наукових установ незалежно від типу та форми власності.

Працівники вказаних організацій, які станом на 8 листопада 2021 року  не матимуть хоча б одного щеплення проти COVID-19, будуть відсторонені від роботи без збереження заробітної плати до моменту отримання щеплення.

Фразу з постанови про те, що термін відсторонення обчислюється до усунення його причин, слід розуміти так: після першого щеплення працівник може повернутися до виконання обов’язків.

Читайте також:

Кропивницькі студенти-медики стали агітаторами (ФОТО)

На Кіровоградщині оновили рекорд щеплень від коронавірусу

Поширити:

Залишити коментар:

коментар