Важливо

Як знайти своє коріння – поради професійного генеалога

Журналістка
Світлана Листюк
Журналістка

Ви все ще думаєте, що архіви, як у радянські часи, зачинені для пересічних людей? Вважаєте, що копирсатися у товстезних папках і перелистувати купи старезних документів – це нудна буденність похилих науковців? Чи переконані, що професійно розшифровувати закарлюки вміють лише працівники аптек? А от і ні!

Усі ці стереотипи просто розсипаються, коли мова заходить про Сергія Фазульянова – відомого в Україні дослідника-генеалога, з яким Першій електронній газеті вдалося перехопити під час його робочої поїздки з Вінниці у Кропивницький.

Фазульянов один з небагатьох людей, які з історією на «ти». Він пізнає минуле українців не з книжок, а зі старовинних документів – першоджерел, які по-справжньому відкриваються лише допитливим пошуковцям. З-поміж усіх можливих наукових сфер він обрав генеалогію – науку про родознавство, що вивчає походження і розвиток родини, сімейні зв’язки цілих поколінь.

Чим особлива генеалогія, як правильно шукати і знаходити документи, як віднайти своє коріння й укласти генеалогічне дерево, читайте у нашому ЛОНГРІДІ.

Нагадаємо, у Кропивницькому відкрили нову локацію для літнього відпочинку.

Читайте також: Хто став лауреатом конкурсу “Молода людина року” у Кропивницькому

Повну версію інтерв’ю дивіться на відео:

Поширити:

Залишити коментар:

коментар