У Кропивницькому боржник погрожував убити державних виконавців

Ольга Ткаченко
Люблю писати про хороші, мотиваційні, цікаві історії. Пишу про людей, які хочуть і вміють робити важливі речі. Слідкую за оновленнями в сфері реформ і намагаюся писати про складне простими словами)
Контакт: Facebook Telegram
© zbroya.info

Мешканець Кропивницького, який заборгував власній неповнолітній доньці 82 390 гривень аліментів, погрожував державним виконавцям Подільського відділу державного виконавчої служби міста Кропивницький фізичною розправою.

Про це Першій електронній розповіли в ГТУЮ у Кіровоградській області.

Інцидент стався під час проведення опису майна безвідповідального батька з метою його подальшої реалізації на аукціоні для ліквідації заборгованості.

«Державних виконавців впустила до квартири, яка підлягала опису, теперішня дружина боржника. Після того, як державні виконавці ввійшли до приміщення, невідомий чоловік почав розмахувати ножем і погрожувати фізичною розправою. У зв’язку з цим державним виконавцям довелося невідкладно вийти з квартири. Однак, на цьому інцидент не закінчився. Чоловік вибіг за ними на вулицю з сокирою і почав погрожувати вбивством», – відзначив керівник обласної юстиції Вадим Гуцул.

На виклик державних виконавців на місце події прибула патрульна поліція. Після затримання громадянина було виявлено, що невідомий є безпосередньо боржником зі сплати аліментів.

«Будемо пильно слідкувати за ходом кримінального провадження, оскільки особа, яка здійснила напад на державних виконавців під час виконання ними службових обов’язків, має бути покараною. Наразі в Єдиний реєстр досудових розслідувань поліція внесла лише відомості за статтею 129 (погроза вбивства) Кримінального кодексу України. Однак, ми будемо вимагати ще й внесення відомостей за статтею 342 (опір державним виконавцям під час примусового виконання судових рішень) і статтею 382 (невиконання судового рішення). У протилежному випадку маємо намір оскаржувати дії органу досудового слідства в судовому порядку», – додав Вадим Гуцул.

Поширити:

Залишити коментар:

коментар