Важливо

Нові автобуси регулярно закидують яйцями у Кропивницькому

У Кропивницькому комунальні автобуси страждають від нападів невідомих, які закидують їх яйцями. Останній випадок стався минулої суботи на кінцевій 116-го автобуса.

Про це під час наради з питань ЖКГ у міськраді розповів заступник директора з безпеки руху і організаційних питань КП “Електротранс” Валерій Музичук, повідомляє Перша електронна.

За його словами, у суботу 116-й автобус рухався з селища Молодіжного, і його почали закидувати яйцями. Водій викликав поліцію.

“Не розбили нічого, але це не дуже приємно. Це вже не перший подібний випадок”, – говорить Валерій Музичук.

За його словами, від часу виходу на маршрути великогабаритних МАЗів, їх закидували яйцями на Завадівці і на Кущівці.

Хто це робить, заступник директора КП “Електротранс” не знає. За кожним випадком працює поліція.

“Це або “хвора” людина, або конкуренти. Комунальні автобуси почали ламати монополію приватників у сфері перевезень, тому можливо у цьому причина”, – припустив заступник міського голови Олександр Мосін.

Нагадаємо, 22 жовтня, перші 8 з 20 великогабаритних МАЗів виїхали на двох міських маршрутах – №274 та №111-Б. 25 жовтня нові автобуси вирушили у свої дебютні рейси на міських маршрутах №103 і 123. 2 листопада МАЗи з’явилися на 118-му автобусному маршруті. А 10 листопада – на міському автобусному маршруті №104а.

Маршрут №116 – останній із семи маршрутів, на яких цього року виїхали придбані великогабаритні МАЗи. Нові автобуси курсуватимуть тепер на маршрутах № 103, 104-а, 111-б, 116, 118, 123 та 274.


У травні цього року кропивницьке комунальне підприємство “Електротранс” за 69 млн 579 тис. 900 грн придбало 20 нових великогабаритних автобусів. За результатами аукціону на сайті електронних закупівель ProZorro, переможцем торгів стало ТОВ «Торговий Дім «ЛІТАН» з Дніпра. Тоді і стало відомо, що вулицями Кропивницького курсуватимуть 20 автобусів МАЗ 103 486 виробництва ВАТ “Мінський автомобільний завод” – керуюча компанія холдинга “Белавтомаз” (республіка Білорусь).

Поширити:

Залишити коментар:

коментар