Важливо

Неймовірна жага до життя: письменник і сценарист Андрій Кокотюха та актор Ігор Колтовський про фільм “Червоний”

Дмитро Васильєв
Громадський транспорт, житлово-комунальне господарство, торговельні кіоски, інфраструктура міста, державні закупівлі, спорт, місцева політика, - це перелік тем, на які я, як журналіст, звертаю особливу увагу. Але цей перелік не є вичерпним! Для мене важливо усе, що хвилює наших читачів і потребує висвітлення.
Контакт: Facebook Telegram

Нещодавно у Кропивницькому відбувся допрем’єрний показ українського історичного фільму “Червоний”. Презентувати стрічку кропивничанам приїхав автор однойменного роману та сценарію стрічки Андрій Кокотюха, а також виконавець однієї з головних ролей Ігор Колтовський.

Неймовірна жага до життя, саме бажання жити далі, а не виживати –  такою обоє митців бачать головну ідею стрічки про командира УПА Данила Червоного, який потрапляє до одного з таборів ГУЛАГу, піднімає там повстання, і зрештою – тікає звідти з побратимами.

В гостях у нашого проекту “Від PERSHої особи” Андрій Кокотюха та Ігор Колтовський розповіли також про складний і виснажливий процес зйомок фільму і про плани зняти сиквел та приквел стрічки “Червоний”.

Нагадаємо, у всеукраїнському прокаті фільм “Червоний” вийде на День Незалежності, 24 серпня.

“Червоний” у Кропивницькому: аншлаг, черги за автографами і “вбивство хохла” у собі

Поширити:

Залишити коментар:

коментар

Будьте першим, що прокоментував

Залишити коментар

Адреса вашої електронної пошти не буде опублікована.


*