Важливо

На Кіровоградщині “мільйонна” дорога потріскалась і пустила хвилі

На Кіровоградщині нове покриття дороги державного значення М-12 Стрий-Тернопіль-Кропивницький-Знам’янка, на якій зараз йде ремонт, потріскалася та пішла хвилями.

Про це на своїй сторінці у соцмережі Фейсбук повідомила журналістка з Кропивницького Олена Шворак.

“Це новеньке покриття на 658 кілометрі траси “Стрий – Тернопіль – Кропивницький” (М-12). Асфальту схоже усього лише кілька тижнів. Навіть пилом не встиг припасти, а вже пішов хвилями. Причому і вздовж, і поперек. Де шукати книгу скарг Укравтодору?”, – пише вона.

Нагадаємо, за інформацією САД у Кіровоградській області, зараз триває поточний середній ремонт цієї ділянки дороги. Згідно Постанови Кабміну від 16.03.2016 р. № 176-р на фінансування об’єкту передбачено 27, 9 млн гривень. Роботи на цій ділянці виконує ТОВ «Дор-Строй».

Поширити:

Залишити коментар:

коментар

4 коментаря до На Кіровоградщині “мільйонна” дорога потріскалась і пустила хвилі

  1. перед тим як щось подібне писати перевіряйте інформацію, також треба спочатку надіслати запит чи насправді це та ділянка яка була відремонтована за ті 27 млн.грн, і дочекавшись оф. відповіді вже друкувати,а так із-за якогось посту в фб дискридитуєте працівників дорожньої галузі . Журналіст виїхав на дорогу сфоткав ділянку дороги де було зроблено аварійний ремонт, тому що до цього ремонту там була одна суцільна колія і ями, виклав фото придумав, що це ділянка поточного ремоту не переконавшись чи дійсно воно так написав чорт знає що змішавши все до купи ,а всі інтернет видання підхопили і розповсюдили відверту брехню, це показує вашу не компетентність

Коментарі заборонені.