Важливо

Знам’янчани провели в останню путь свого земляка, який загинув у АТО

Учора, 11 червня, у Знам’янці відбулася траурна церемонія прощання із захисником  України Дмитром  Кісліченком.

Загинув Дмитро 9 червня під Авдіївкою.

Автомобіль з тілом загиблого знам’янчани зустрічали на в’їзді до міста стоячи на колінах.

 

Прощання із захисником України відбулося на площі Героїв Майдану. Провести Героя в останню путь прийшли декілька сотень містян, рідні, друзі, колеги та військові побратими загиблого. Містяни проводжали труну із загиблим живою колоною, а колеги загиблого по локомотивному депо, увімкнули сирени потягів.

кисличенкоДмитро   народився 23.04.1986 року в місті Знам’янка. Після закінчення  загальноосвітньої школи №1 вступив до Знам’янського професійно-технічного училища № 12 за спеціальністю  помічник машиніста електровоза, яке закінчив у 2004 році.  26 серпня 2004 року був прийнятий  в локомотивне депо Знам’янка на посаду помічника машиніста електровоза цеху експлуатації, де і працював до травня 2008 року.
 
З 23 травня 2008 по 16 квітня 2009 проходив строкову військову службу в Збройних Силах України, після якої продовжував працювати в локомотивному депо  на посаді помічника машиніста електровоза цеху експлуатації.
 
27 липня 2015 був призваний на військову службу за мобілізацією.
За час роботи в локомотивному депо Кісліченко Дмитро Валерійович  зарекомендував себе досвідченим, вольовим, вимогливим до себе, працелюбним, дисциплінованим працівником. У складних ситуаціях міг прийняти доцільне рішення та виконати поставлене завдання.  У роботі  виявляв ініціативу та високий рівень професійних знань, застосовував на практиці здобуті навички та досвід роботи. Серед товаришів по роботі та керівництва  локомотивного депо користувався повагою та авторитетом за професіоналізм та знання своєї справи.
Командир роти де служив Дмитро капітан Сосновський Микола Олександрович  зазначив:
«Дмитро був дуже відповідальний, завжди йшов на завдання в перших рядах, доброзичливий, щирий товариш, якого завжди зустрічали з радістю, поважали  і цінували, отже пам’ять про Дмитра залишиться назавжди у наших серцях».
В прощальних словах представника громадської організації «Знам’янська  Спілка ветеранів АТО» Олексія Юрійовича Сергєєва прозвучало:
«Нещодавно ми зустрічали життєрадісного, усміхненого Дмитра, а сьогодні його проводжає місто».
12
12
12
12
за матеріалами сайту Знам’янської міської ради
Поширити:

Залишити коментар:

коментар