У найбільшій бібліотеці області запрацював «дитсадок»

Дитяча точка «СПІЛЬНО» відкрилася в Кропивницькому в обласній універсальній науковій бібліотеці ім. Д. Чижевського 27 січня.

Про це Першій електронній газеті повідомили організатори заходу.

«СПІЛЬНО» – це безпечний і затишний простір, для організації дозвілля, навчання та розвитку дітей. У Точці батьки можуть залишити дітей на деякий час під наглядом педагогів, аніматорів та психологів.

В офіційному відкритті взяли участь керівник регіональних офісів ЮНІСЕФ Бенджамін Фішер, заступник Голови Представництва ЮНІСЕФ в Україні з операційної діяльності Дуглас Хагеман, керівниця програм ЮНІСЕФ в Кіровоградській області Тетяна Федоренко, директор Благодійного фонду «Безпечне майбутнє» Ірина Саєнко, заступник начальника обласнох військової адміністрації Катерина Колтунова, понад 50 дітей з м. Кропивницького, в тому числі із внутрішньо-переміщених сімей.

Дитяча точка «СПІЛЬНО» у бібліотеці Чижевського – це приміщення площею 100 кв. м., облаштоване всім необхідним для дозвілля дітей, та комфортного їх перебування. Локація створена Дитячим фондом ООН (ЮНІСЕФ) у партнерстві з БФ «Безпечне майбутнє» у межах проєкту «Швидке реагування в Кіровоградській області для задоволення потреб дітей та їхніх опікунів, у тому числі внутрішньо переміщених осіб, які постраждали внаслідок війни в Україні».

Графік роботи точки: з понеділка по п’ятницю з 10.00 до 18.00, суббота з 10.00 до 17.00. У випадку повітряної тривоги найближче укриття знаходяться по вул. Пашутінській, 12, у дитячо-юнацькому клубі «Україна».

Ближчим часом по Кіровоградській області планується відкриття 10 Дитячих точок СПІЛЬНО. У такий спосіб ЮНІСЕФ намагається забезпечити дітям доступ до освітніх заходів та корисного дозвілля під час війни.

2-3

4-3

6-1

3-3

Нагадаємо, у Приютівській ТГ реалізували три соціальні ініціативи, які підтримав уряд Німеччини.

Читайте також:

Поширити:

Залишити коментар:

коментар