Кропивницькі спецпризначенці започаткували нові бойові традиції у Холодному Яру

У Холодному Яру на Черкащині відбулася церемонія вшанування пам’яті загиблих бійців кропивницького 3-го окремого полку спеціального призначення імені князя Святослава Хороброго.

Про це повідомляє Перша електронна газета з посиланням на сайт полку.

Головною метою було започаткування нових бойових традицій, а також згуртування бійців підрозділу та формування у них духовної єдності захисників України.

Пам’ятна церемонія розпочалася із шикування бійців на березі Гайдамацького ставу та виконання ними Державного гімну України. Після цього вони урочисто промовили клятву підрозділу, що завершувалась словами князя Святослава Хороброго: “Іду на Ви!”.

holyar0

Після проголошення клятви військовослужбовці, які проходить оцінювання до сил швидкого реагування НАТО отримали пам’ятні знаки. Далі було оголошено хвилину мовчання в пам’ять про побратимів, які загинули за свободу, незалежність і територіальну цілісність України. Кожного з них згадали поіменно, всіх тих, з ким стояли пліч-о-пліч у найтяжчих боях протягом 7 років російсько-української війни. На честь героїв пролунав сигнал “Шана” та три залпи військового салюту.

holyar2

Також командир вручив пам’ятні відзнаки підрозділу дітям загиблих побратимів. Завершив церемонію урочистий марш на честь захисників України усіх часів.

Нагадаємо, кропивницькі школярі записали відео з подякою для військових і побажали перемоги над російським агресором.

Читайте також: На могилах загиблих військових в Олександрії зламали державні прапори

holyar3

holyar4

holyar5

holyar6

holyar7

Поширити:

Залишити коментар:

коментар