Важливо

Підбирає на вулиці і лікує: мешканка Олександрії тримає вдома 70 котів

© Pixabay

У жительки Олександрії Тетяни Тищенко вдома живе 70 котів. Вона їх підбирає на вулиці, лікує і шукає господарів.

Про це повідомляє Перша електронна газета з посиланням на Суспільне.

Допомагати безпритульним тваринам жінка почала десять років. Каже: “Серце не вимкнеш, не можу пройти повз тих, кому потрібна допомога”. Коти, яких прихистила олександрійка, поки тепло, живуть на подвір’ї. Взимку забирає їх у будинок. Годує двічі на день.

“На тиждень витрачаємо від 1,5 до 2 тисяч гривень. Це тільки на м’ясне. Основна ідея моєї діяльності – це відлов та гуманна стерилізація, випуск плідних самочок для скорочення безпритульних тварин у місті”.

Кота на прізвисько Кабанчик жінка знайшла на вулиці. Він був травмований.

“Він не ходив задніми лапками: або перебитий був, або перекушений собаками. Спочатку ми його називали Кажанчиком, бо такий худенький був, в нього тільки вушка стирчали. Виходився, відновили, тепер ми називаємо його Кабанчиком. У мене немає мети йти містом і збирати тварин до себе у двір, але я не можу переступити там, де проходять тисячі ніг”.

Котів, яких бере до себе, лікує та стерилізує. Нині шукає охочих допомогти їй.

“В такий весняний період, то це сезон, як ми називаємо кото-жнива. Це – сироти, плоди безвідповідальності населення, які пошкодували грошей на процедуру стерилізації для своєї самочки”.

Кішці Няшечці півтора роки. Тетяна Тищенко говорить, рука не піднялась після стерилізації її випустити.

“Сподіваюся, що сім’я для неї знайдеться. Мала необережність назвати її Няшечка, вона ж була розумненька, вона була така покірна, покладиста, а тепер така зробилась характерна. Ну, це вона характерна, бо її дратує перенаселення”.

Прізвиська тут мають не всі коти: “Я так їх називаю: мої підопічні. В мене рук на них не вистачає, всім хочеться тепла, турботи, ласки та уваги”.

Читайте також: “Собаки допомагають побороти психологічні травми”, – колишній військовий із Кропивницького

Поширити:

Залишити коментар:

коментар