Важливо

Понад півсотні підприємців Кропивницького представили свою продукцію на весняному ярмарку

Дмитро Васильєв
Громадський транспорт, житлово-комунальне господарство, торговельні кіоски, інфраструктура міста, державні закупівлі, спорт, місцева політика, - це перелік тем, на які я, як журналіст, звертаю особливу увагу. Але цей перелік не є вичерпним! Для мене важливо усе, що хвилює наших читачів і потребує висвітлення.
Контакт: Facebook Telegram

Сьогодні, 17 березня, понад півсотні підприємців Кропивницького представили свою продукцію на весняному ярмарку на площі перед міськвиконкомом.

На весняному розпродажі кропивничани мають змогу придбати продукти харчування, хлібобулочні вироби, декоративно-мистецьку продукцію, тощо.

Як повідомив Першій електронній начальник управління торгівлі Сергій Горбовський, у ярмарку зголосились взяти участь 24 підприємця, які торгують овочевою групою товарів та 28 підприємців із сувенірною продукцією.

“На нашому ярмарку продукція значно дешевша, ніж навіть у супермаркетах та на ринках міста. Біля наметів підприємців стоять черги охочих придбати товари за вигідною ціною”, – розповів Сергій Горбовський.

Ярмарок стартував о 8 ранку і триватиме до 15 год.

Поширити:

Залишити коментар:

коментар