![470ae812-6781-437d-acd3-e3cd72b2d665](https://persha.kr.ua/wp-content/uploads/2022/10/470ae812-6781-437d-acd3-e3cd72b2d665-e1665566035287-678x381.jpg)
Збірна України з бейсболу, у складі якої тренери та гравці з Кіровоградщини, у межах своєї поїздки до Нью-Йорку, США, зустрілись із очільником міста Еріком Адамсом.
Про це за інформацією ОВА повідомляє Перша електронна газета.
Українська команда подарувала меру Нью-Йорку жовто-блакитне джерсі збірної. Подарунок у відповідь – бейсбольний м’яч, який одразу підписали автографами учасників.
Також на сходах мерії відбулася прес-конференція збірної для декількох телевізійних каналів.
У Нью-Йорку в збірної заплановані благодійні матчі з поліцейським та пожежним департаментами міста, під час яких відбуватиметься збір коштів на відновлення зруйнованих війною спортивних споруд.
Фото: офіційний акаунт у Твіттері Офісу мера Нью-Йорка.
Читайте також: Футбольна школа «Лідер» оголосила набір у Кропивницькому