Двоє спортсенів з Кіровоградщини стали Заслуженими майстрами спорту

Звання «Заслужений майстер спорту України» удостоїли двох спортсменів із Кіровоградщини – учасника національної Дефлімпійської збірної України Олександра Костика та учасницю Паралімпійської збірної України Анастасію Мисник.

Посвідчення та нагороди вручив голова обласної ради Сергій Шульга з нагоди Дня фізичної культури і спорту, інформує Перша електронна газета.

«Мені дуже приємно сьогодні вітати нашу спортивну спільноту від імені депутатського корпусу. Цей рік був особливо щедрим на перемоги для наших дефлімпійців – 22 медалі. Це здобуток і спортсменів і їхніх тренерів. Вами пишається вся Кіровоградщина! Бажаю нових спортивних досягнень! Доброго здоров‘я, невичерпної енергії і мирного неба нам усім!», – зазначив у вітальному слові Сергій Шульга.

IMG-9043

Почесними грамотами обласної військової адміністрації та обласної ради відзначили Олександра Березана – голову обласної ради ветеранів фізичної культури та спорту, а також Віктора Саласенка – тренера-викладача обласної СДЮСШОР-2.

Почесні грамоти обласної ради Сергій Шульга вручив тренерам-викладачам СДЮСШОР-2 Наталії Абраменко та Сергію Лімаренку.

Грамоти обласної ради удостоєна Оксана Шанцова – тренер-викладач обласної СДЮСШОР-2.

Читайте такожПлавець і тренер з Кропивницького отримають президентську стипендію

DSC-0901-2

Подяки обласної ради оголосили тренерам-викладачам обласної спеціалізованої школи олімпійського резерву «Надія» Андрію Береговому, Олені Дзюбіній та Ользі Костанді, начальнику організаційного відділу та заступнику директора Кіровоградського регіонального центру фізичної культури і спорту осіб з інвалідністю «Інваспорт» Сергію Ковальову та Руслану Саченку.

Нагадаємо, День фізичної культури і спорту в Україні відзначається щороку у другу суботу вересня.

DSC-0939

DSC-0937

DSC-0777

DSC-0805

DSC-0944

DSC-0942

Поширити:

Залишити коментар:

коментар