Андрій П’ятов написав лист полоненим українським морякам

© tribuna.com

Уродженець Кропивницького, воротар донецького “Шахтаря” та збірної України по футболу Андрій П’ятов написав лист-підтримки українським морякам, яких наприкінці листопада 2018 року росіяни обстріляли і взяли в полон у Чорному морі.

Про це повідомляє Перша електронна газета з посиланням на сайт tribuna.com.

Кілька днів тому кримські активісти вирішили зібрати листи відомих людей до українських моряків, які перебувають в полоні у Москві. Родичі полоненого 25-річного Богдана Небилиці, 20-річного В’ячеслава Зінченка і 35-річного Володимира Лісового повідомили, що моряки були б раді отримати листи підтримки від футболіста Андрія П’ятова.

Воротар “Шахтаря” написав лист прямо в літаку. Це зверненнями разом із іншими передали у Москву.

“Хотів би всім нашим морякам, які знаходяться в полоні, передати слова підтримки. Упевнений, у хлопців сильний характер, вони подолають всі випробування з високо піднятою головою. Сил вам, хлопці, здоров’я, віри в себе, тримайтеся. Вас не зламати!”, – Андрій П’ятов.

Окрім цього, ФК “Шахтар” подарував морякам футболки команди з їхніми прізвищами.

c2468bf2be1c8fd566f7fec504036bed.jpg

8912a5c6107f70f71b2ae82db0845f82.jpg


Нагадаємо, 25 листопада 2018 року 24-х українських моряків затримали під час спроби переходу українських кораблів з Одеси до Маріуполя через Керченську протоку. Росія, всупереч міждержавному договору та міжнародному морському праву, перекрила прохід через протоку і здійснила напад на українські судна.

27 і 28 листопада у Криму українських моряків засудили до двох місяців ув’язнення.

Серед полонених моряків є двоє уродженців Кіровоградщини Роман Мокряк та Андрій Артеменко.

Андрій Артеменко та Роман Мокряк

Проти українських моряків фабрикують правопорушення передбачене частиною 3 ст. 322 КК РФ (незаконний перетин державного кордону), за яке “світить” 6 років колонії.

Роман Мокряк відмовився відповідати на питання співробітників російської ФСБ і «зізнаватися» на відео у злочинах, які він не скоював. А згодом заявив слідству, що вимагає поводитися із моряками, як із військовополоненим. Наш земляк вимагає звільнити членів екіпажу катера “Бердянськ”, адже лише він, як командир, несе відповідальність за усі події на борту корабля, а моряки виконували його наказ.

Поширити:

Залишити коментар:

коментар