Кропивницька “Зірка” здобула другу перемогу на “Кубку Придніпров’я 2018”

Кропивницька “Зірка” здобула другу перемогу поспіль на “Кубку Придніпров’я 2018”. Цього разу наша команда з рахунком 3:0 здолала запорізький МФК “Металург”. Удало зігравши на добиваннях відзначились Олексій Чичиков та один з потенційних новачків, ще один м’яч з пенальті забив Максим Драченко.

Про це повідомляє Перша електронна газета за інформацією з офіційного сайту “Зірки”.

Аналізуючи звітний поєдинок, головний тренер «зіркових» Роман Монарьов відзначив, що задоволений рухом своїх підопічних у цій грі. Футболісти інтенсивно провели матч, застосовуючи високий пресинг. Це і вимагалось від гравців у цій зустрічі. Говорити про якісь тактичні напрацювання та взаємозв’язки ще поки зарано на цьому етапі навчально-тренувальних зборів. Протистояння з МФК «Металург» було для нашого тренерського штабу досить інформативним, тому є над чим працювати, є моменти, котрі потрібно покращувати. Задоволений наш наставник і роботою молоді не тільки в цьомк конкретному поєдинку, а й загалом на тренуваннях.

Щодо моментів гри, то на 26-й хвилині Олексій Збунь вийшов на побачення з голкіпером запоріжців, але Іван Олійник відбив цей удар. Щоправда, першим на добиванні опинився Олексій Чичиков, котру не склало труднощів забити вже в порожні ворота. За шість хвилин, той-таки Збунь заробив пенальті, котрий реалізував Максим Драченко – 0:2.

Уже в другому таймі Ігор Загальський заробив штрафний, котрий сам узявся й виконувати. З ударом від нашого хавбека воротар упорався, але знову ж таки на добиванні першим був наш гравець, котрий також забив у порожню ціль – 0:3.

Отож, у підсумку наша команда здобула розгромну перемогу – 3:0. Наступний матч на «Кубку Придніпров’я 2018» «жовто-червоні» проведуть у четвер, 1 лютого. Суперник – «Вікторія» (Миколаївка).

МФК «Металург» (Запоріжжя) – «Зірка» (Кропивницький) – 0:3 (0:2).

29 січня 2018 року (понеділок). Початок о 13:00. Чкалово. Стадіон «Колос». 50 глядачів. +1 С. Кубок Придніпров’я 2018.

Арбітр: Очкуренко Артем (Нікополь).

Асистенти арбітра: Шмалько Вадим (Томаківка), Пантілов Ігор (Нікополь).

МФК «Металург»: 1. Олійник Іван, 4. Корохов Євген (к/к), 6. Величенко Микита, 3. Данюк Денис, 13. Кравченко Вадим, 5. Сарапій Едуард, 10. Ігнатьєв Владислав, 14. Ковальчук Тарас, 17. Лихобабенко Дмитро, 11. Подлепенець Євген, 9. Корнєв Ілля. Запасні: 12. Овсянник Кирило, 21. Соколюк Владислав, 15. Отрошко Ілля, 18. Синицький Андрій, 8. Близнюк Володимир, 7. Стефурак Роман, 19. Коньков Євген, 2. Дьяченко Семен. Головний тренер: Шаповалов Володимир.

«Зірка»: 44. Паст Євген (74. Медведєв Марк, 46), 7. Драченко Максим (к/к) (26. потенційний новачок, 46), 8. Братков Антон (19. Оганесян Арман, 60), 15. Збунь Олексій (28. потенційний новачок, 60), 23. Маткобожик Олександр (20. Фатєєв Дмитро, 60), 27. Дришлюк Кирило (50. потенційний новачок, 60), 29. Прядун Максим (38. Петров Сергій, 60), 35. потенційний новачок (9. Маліновський Назар, 60), 77. Чичиков Олексій (10. потенційний новачок, 46), 81. Тарасюк Олександр (21. Загальський Ігор, 46), 93. Цюпа Іван. Головний тренер: Монарьов Роман.

Голи: 0:1, Чичиков Олексій (26); 0:2, Драченко Максим (32, з пенальті); 0:3, потенційний новачок (74).

Попередження: Сарапій Едуард (26), Сарапій Едуард (32), Білоног Дмитро (70).

Вилучення: Сарапій Едуард (32, друга жовта картка).