Футболіст кропивницької “Зірки” у складі збірної України виборов срібло турніру пам’яті Валерія Лобановського

Учора, 8 червня гравець кропивницької «Зірки» Олексій Збунь провів у складі молодіжної збірної України другий поєдинок. Разом зі збірною футболіст “Зірки” виборов срібло Меморіалу Валерія Лобановського 2017 року.

Олексій Збунь у фінальному матчі турніру пам’яті Валерія Лобановського проти молодіжки Фінляндії знову провів 45 хвилин, у перерві замінивши Мар’яна Шведа, пише прес-служба “Зірки”. Олексій суттєво додав активності команді Олександра Головка й навіть мав вихід сам на сам з фінським голкіпером. Проте не зумів обробити м’яч і свій шанс утратив.

Загалом же основний час цього матчу завершився нічиєю 0:0, а в серії пенальті українська збірна поступилась своїм суперникам – 3:5. Тож, підопічні Олександра Головка стали срібними призерами Меморіалу Валерія Лобановського 2017 року.

До речі, сьогодні, 9 червня, Олексій Збунь святкує своє 20-річчя.