“Олександрія” та “Олімпік” не виявили сильнішого у передостанньому турі УПЛ

Учора, 26 травня, у 31 турі УПЛ донеччани та олександрійці не виявили сильнішого (0:0).

Про це пише Футбол 24.

На старті зустрічі команди обмінялися атаками, а перший серйозний момент виник на 24 хвилині, коли Махарадзе врятував господарів після небезпечного удару Грицука. До перерви “Олександрія” мала ще один хороший шанс, однак команди пішли відпочивати за нічийного рахунку.

Друга половина зустрічі також пройшла без голів. Не можна сказати, що суперники відверто відсиджувалися в захисті, але до стовідсоткових гольових епізодів справа не доходила. Ближче до завершення поєдинку чудову можливість вирвати перемогу змарнував “Олімпік” – Сергійчук обіграв голкіпера, після чого не влучив у порожні ворота.

Після цього ніхто не форсував події, а гра впевнено йшла до нічиєї. Такий результат зіграв на користь “Олімпіка”, який з 44 очками залишився на 4 місці. “Олександрія” ж зберегла за собою 5 сходинку турнірної таблиці (39 пунктів) і продовжує претендувати на третій кваліфікаційний раунд Ліги Європи. Все вирішиться у останньому турі Прем’єр-Ліги.