Важливо

У США відкриється виставка світлин з експедицій “Баби Єльки”

Журналістка
Світлана Листюк
Журналістка

У мистецькій галереї Центрального коледжу П’ємонту (Шарлотта, Північна Кароліна, США) відкриється виставка фотографа і волонтера Корпусу Миру Майкла Ендрюса, на якій представлять світлини з експедицій команди “Баба Єлька”.

Про це повідомляє Перша електронна газета.

Виставка називатиметься «Стійкість. Серце України» (“Resilience. The Heart of Ukraine”) і триватиме з 31 жовтня по 16 грудня цього року.

В експозиції представлять 33 фотографії з сіл та містечок Кіровоградщини, які Майкл і етноволонтери “Баби Єльки” відвідали під час його благодійної місії в Україні. Деяких героїв цих світлин вже немає серед живих.

Кожне фото надруковане стійкими до ультрафіолету чорнилами на основі з березової дошки, і супроводжуватиметься підписом англійської та українською мовами.

На виставку запросять місцевих культурних та громадських діячів, журналістів, представників діаспори та всіх охочих. Також вона буде доступна для всіх 50 тисяч студентів коледжу.

8 листопада в межах свого проукраїнського просвітницького проекту Майкл Ендрюс також прочитає в коледжі відкриту лекцію про діяльність ГО “Баба Єлька” та досвід, отриманий під час спільних експедицій Кіровоградщиною.

Нагадаємо, у Лондоні презентували книгу “Смачна Кропивниччина”.

Читайте такожВійна минула і сучасна. Етногурт YELKA презентує новий кліп

Поширити:

Залишити коментар:

коментар