Важливо

У Кропивницькому презентують документальний фільм про експедиції “Баби Єльки”

10 вересня у Кропивницькому презентують телепроєкт «Баба Єлька. Експедиція на піч», який створили спільно ГО «Баба Єлька», Суспільне Кропивницький і “Горобці продакшн”.

Про це повідомляє Перша електронна газета за інформацією організаторів.

Документальний цикл про фольклорно-етнографічний проєкт «Баба Єлька» зняли за результатами грантового конкурсу «Створюй з Суспільним». Це 12 міні-серій про роботу команди волонтерів – експедиції селами Кіровоградщини, записи спогадів старожилів, збір етнографічних матеріалів, діяльність Етнолабораторії, підготовку кулінарної збірки, опрацювання й модернізація стародавніх пісень, започаткування школи народного танцю та багато іншого.

Режисер проєкту  Катерина Мурована, оператори  Олександр Касьяненко, Павло Мазур,  музика  Максим Величко,  графіка — Олексій Сімонов, звукорежисер  — Юрій Коропалов. Героїні Інна Тільнова, Світлана Листюк, Світлана Буланова і всі, хто допомагає їм творити магію “Баби Єльки”.

Презентація відбудеться о 10:00 у червоному залі кінотеатру «Портал» за адресою вул. Соборна, 1-а. А телепрем’єра проєкту відбудеться восени в ефірі UA: КРОПИВНИЦЬКИЙ і всіх регіональних Суспільних телеканалів.

«Ми запрошуємо усіх небайдужих кропивничан на передпоказ. Щасливі, що нарешті можемо показати результати нашої тривалої роботи й співпраці. Історії, які ми покажемо, і які вже дуже скоро з’являться в ефірі Суспільного, близькі кожному, і пробудять спогади про батьків, бабусь, дідусів, дитинство, яке багато у кого минало в селі, — говорить в.о. продюсерки Кропивницької філії Суспільного Яна Бабак. — Це буде щемливо, душевно, по-справжньому. Однозначно раджу  прихопити із собою носовички. Окрім того, нагадую, що триває подача заявок на новий відбір “Створюй із Суспільним”. Ми чекаємо на креативні ідеї проєктів, які розкриватимуть різні аспекти життя нашого регіону, особливо акцентуємось цьогоріч на темах історії, стану довкілля, особливостей місцевого дозвілля, розвитку громад та кейсів про рівність, доступність і сталий розвиток. Бюджети вас приємно вразять, адже на реалізацію можна отримати від 50 000 до 1 000 000 грн, на один проєкт. Головне — це ваше бажання і щира віра в успіх саме вашої історії».

Нагадаємо, «Баба Єлька. Експедиція на піч» стала одним із 68 переможців програм, що рекомендовані для трансляції у 2021 році на регіональних телеканалах Суспільного. Наразі оголошено нову хвилю творчого відбору  «Створюй з Суспільним». Заявки приймаються до 30 вересня.

Читайте також: У Кропивницькому влаштовують вечір народних танців

Поширити:

Залишити коментар:

коментар