Важливо

Під час Національного мистецького фестивалю у Кропивницькому відбудуться 2 великі концерти

Володимир Дедей
Пишу про те, що справді хвилює містян.
Контакт: Facebook
Концерт гурту The Hardkiss у Кропивницькому 14 лютого 2016 року / Фото: Перша електронна газета

Національний мистецький фестиваль триватиме у Кропивницькому із 30 серпня по 3 вересня. Другого та третього вересня на гостей очікують два великих патріотичні концерти Окрім мистецької частини фестивалю заплановано провести 7 великих дискусійних платформ.

Про це повідомляє Перша електронна з посиланням на сайт ОДА.

Як зазначив заступника міністра культури Юрій Рибачук, підготовка до Фестивалю завершується, лишилось узгодити кілька концептуальних та організаційних питань і розпочинати масштабну інформаційну кампанію.

За словами продюсера Сергія Проскурні, на Фестивалі будуть представлені всі мистецькі жанри – театр, кіно, музика, образотворче мистецтво, сучасне мистецтво, які у першу чергу розраховані на молодіжну аудиторію.

“Фестиваль проводитиметься не як розвага, це платформа, яка розкриває безліч сучасних актуальних тем та відповідає викликам часу, – наголосив продюсер. – Окрім мистецької частини фестивалю заплановано провести 7 великих дискусійних платформ. – Проводитимуться майстер-класи та лабораторії сучасної драматургії і режисури, критики, дитяча платформа, “круглий стіл” – ЗМІ і культура та інші”.

Поширити:

Залишити коментар:

коментар

Будьте першим, що прокоментував

Залишити коментар

Адреса вашої електронної пошти не буде опублікована.


*