Важливо

Заступники Райковича мають найвищі зарплати серед своїх колег по Україні

Середня зарплата у заступників міського голови Кропивницького — понад 60 тисяч гривень. Це найвищий показник серед усіх заступників і радників міських голів обласних центрів України.

Про це повідомляє Перша електронна газета за інформацією ГР “Чесно”.

Рух ЧЕСНО проаналізував, скільки людей допомагають працювати міським головам обласних центрів та скільки ця допомога коштує мешканцям міста. Враховувалися лише ті особи, що працюють у міськрадах та їхніх виконавчих органах на платній основі. І дуже важливо, щоб мешканці міст співставляли кількість населення з кількістю заступників.

Витрати на замів, радників та помічників мерів у містах із практично однаковим населенням та бюджетом можуть відрізнятися у шість разів.

Кандидатури заступників мера подає сам міський голова, а погоджує їх рада. Як правило, заступники входять до виконкому. Депутати ради можуть виразити недовіру заступнику міського голови або своїм рішення вивести його зі складу ради, що автоматично має означати його звільнення.

Так вдалося порахувати, що найбільше заступників в очільників Києва і Харкова (по 11), найменше (по 2) у керівників Херсона і Луцька. Міський голова Кропивницького має чотирьох заступників (Мосін Олександр, Вергун Олександр, Бєжан Михайло і Колодяжний Сергій), які отримують найвищу зарплату з-поміж своїх українських колег – у середньому понад 60 тисяч гривень. Найменші зарплати у заступників мера Сум – по 28 тисяч гривень. Ідеться про доходи за січень та лютий 2021 року.

Нагадаємо, колишній безробітний з Кіровоградщини увійшов у ТОП-10 нардепів України за кількістю наявної готівки.

Читайте також: Ексголова ОДА та нардеп із Кіровоградщини пропустили всі голосування Верховної Ради у березні 

70273a9c91d94df5fb836cabda60595c.jpg

image2 wqBj0G4

Поширити:

Залишити коментар:

коментар