Ексголова ОДА та нардеп із Кіровоградщини пропустили всі голосування Верховної Ради у березні

Сім народних депутатів пропустили всі голосування Верховної Ради у березні. Серед них опинився колишній очільник Кіровоградської облдержадміністрації Сергій Ларін від “ОПЗЖ” та позафракційний Олесь Довгий.

Про це повідомляє Перша електронна газета з посиланням на Комітет виборців України.

Зокрема, жодного разу за місяць не проголосували (не натискали за, проти, утримався): Тарас Козак, Вадим Рабінович, Сергій Ларін, Володимир Кальцев, Степан Івахів, Юрій Солод, Олесь Довгий.

Також майже не голосували Антон Яценко і Вадим Столар, які натиснули кнопку для голосування лише 1 раз за місяць. Ігор Абрамович і Сергій Льовочкін взяли участь в 0,84% голосуваннях, Ренат Кузьмін – в 1,01%, Олександр Пузанов – 1,52%, Юрій Бойко – 1,86%, Олександр Дубінський – 2,36%.

Мова йде як про депутатів, які загалом були відсутні на засіданнях Ради, так і про тих депутатів, які були присутні в Раді, однак участі в голосуваннях не брали.

Читайте також: Ексголова Кіровоградської ОДА вигадав спосіб як “кнопкодавити” без рук

Лише один народний депутат України взяв участь в усіх голосуваннях Ради в березні – Максим Павлюк.

Загалом впродовж місяця найактивніше голосували депутати “Слуги Народу” та “Європейської солідарності”. В середньому один депутат СН взяв участь у 81% голосувань Ради, ЄС – у 80% голосувань. Нижчий результат в депутатів “Голосу” – 76% та ВО “Батьківщина” – 74%. Натомість, майже не голосували в Раді депутати «Опозиційної платформи За життя», які натискали кнопку лише в 34% голосувань.

Всього за місяць відбулося 13 пленарних засідань ВР, на яких провели 592 голосування.

Нагадаємо, нардеп Мурдій грався ручкою у Верховній Раді і запхав колпачок у гніздо для навушників.

Читайте також: Мажоритарники Кіровоградщини: хто найкраще виконує обіцянки

Поширити:

Залишити коментар:

коментар