Важливо

У Кропивницькому розклеювали агітаційні плакати партії “Рідне місто” в маршрутках

У маршрутних таксі №5 та 8 у Кропивницькому розмістили оголошення про проведення боксерського турніру серед юнаків. На синьому фоні написано: «Рідне місто. Відкритий боксерський турнір серед юнаків. 25 вересня о 15:00. Сквер Покровський». Представники ОПОРИ зафіксували цей факт порушення виборчого законодавства та звернулися із заявою в поліцію.

Про це повідомляє Перша електронна газета з посиланням на сайт Громадянської мережі ОПОРА.

Під час проведення турніру дякували партії “Рідне місто”, також виступив чинний депутат, кандидат у депутати Олександру Шамардін і представив інших кандидатів у депутати.

8ffc0a817fb2e13163db1651bc91f0e3.jpg

Партія “Рідне місто” на 26 вересня анонсували проведення дня мікрорайону. У програмі планували аніматорів, батути, кульки, майстер-класи тощо. Через авіакатастрофу в Харківській області під Чугуєвом, де розбився літак Ан-26, концертну програму відмінили, однак дітям безкоштовно роздали морозиво.

На початку заходу кандидат у депутати Олександр Шамардін закликав присутніх вшанувати хвилиною мовчання загиблих і зазначив, що дітям безкоштовно роздадуть морозиво. А партійців попросив залишитися для спільної фотографії.

Кропивницька міська ТВК зареєструвала список партії “Рідне місто” на участь в місцевих виборах, які відбудуться 25 жовтня.

“На жаль, день міста, день мікрорайону чи будь яке інше свято є традиційними можливостями для непрямого підкупу виборців. Спостерігачі ОПОРИ неодноразово фіксували роздачу морозива, кульок тощо на попередніх виборчих кампаніях. Хоча діти не є виборцями, очевидним є факт, що у такий спосіб кандидати прагнуть завоювати прихильність дорослих, які приходять на свята з дітьми, а також стати впізнаваними для виборців. До того ж, згідно з вимогами частин 4-5 статті 51 Виборчого кодексу, якщо публічний захід відбувається за підтримки вже зареєстрованого кандидата, то такий захід має бути профінансований коштом виборчого фонду цього кандидата або партії, яка його висуває. Повідомлення про підтримку заходу кандидатом є передвиборною агітацією. Окрім того зупинки громадського транспорту і сам громадський транспорт – у переліку місць, в яких агітація заборонена”, – зазначила координаторка спостереження Громадянської мережі ОПОРА за виборами у Кіровоградській області Зоя Лебідь.

Нагадаємо, у Кропивницькому “Перемога Пальчевського” провела конференцію не за анонсованою адресою.

Читайте також: Спортмайданчик, фотозона, згадки про минуле: як політики вітали Кропивницький із Днем міста

Поширити:

Залишити коментар:

коментар