Важливо

У Кропивницькому “Перемога Пальчевського” провела конференцію не за анонсованою адресою

© galka.if.ua

Кропивницька обласна партійна організація “Перемога Пальчевського” провела конференцію не за анонсованою адресою.

Про це повідомляє Перша електронна газета з посиланням на сайт Громадянської мережі ОПОРА.

21 вересня на сайті партії «Перемога Пальчевського» анонсували партійну конференцію. Як повідомили представники ОПОРИ, адресою було вказане місто Кропивницький, вулиця Куроп’ятникова, 52. Однак за вказаною адресою ніхто не знав про проведення заходу.

“За телефоном, який був вказаний для реєстрації журналістів, повідомили, що конференція відбувається за іншою адресою: місто Кропивницький, вулиця Полтавська 20/7. О 17.30 за адресою зазначили, що конференція уже відбулася і нікого немає», – зазначив спостерігач ОПОРИ.

Згодом на сайті партії внесли правки щодо місця проведення заходу.

Нагадаємо, на сітілайтах із “слугою” Ковальовою-Алокілі з’явилися наклейки з надписом “1+1. Вони брешуть”.

Читайте також: Депутата “Опоблоку” Каспрова затримали за підкуп однофамільця свого конкурента на виборах

26.09.2019 Kr Paltevskuy

26.09.2019 Kr Paltevskuy1

Відповідно до пункту 5 частини 1 статті 21 Виборчого кодексу України виборчий процес кожних виборів, передбачених цим Кодексом, здійснюється на засадах публічності і відкритості виборчого процесу, усіх його процедур з урахуванням обмежень, встановлених законом, належного інформування виборців та інших суб’єктів виборчого процесу.

Згідно з частинами 2-4 статті 218 Виборчого кодексу України про дату, час і місце проведення зборів, конференції з метою висування кандидатів організація партії повідомляє у письмовій формі відповідну територіальну виборчу комісію не пізніш як за день до дня проведення зборів, конференції. Повідомлення про час і місце проведення зборів, конференції організації партії з метою висування кандидатів у депутати, порядок акредитації на таких зборах, конференції представників засобів масової інформації, визначений його організаторами, не пізніш як за п’ять днів до дня проведення зборів, конференції розміщується на офіційному веб-сайті організації партії, а у разі його відсутності – на офіційному веб-сайті партії. Про дату, час і місце проведення зборів, конференції з метою висування кандидатів організація партії повідомляє також засоби масової інформації. Порядок акредитації представників засобів масової інформації на таких зборах, конференції визначає організатор заходу.

Поширити:

Залишити коментар:

коментар