Важливо

Партія “Перспектива міста” збирає персональні дані кропивничан

У Кропивницькому зафіксували збір персональних даних партією “Перспектива міста”. У політсилі зазначили, що збирають підписи проти перенесення лікарні з центру міста.

Про це повідомляє Перша електронна газета з посиланням на сайт Громадянської мережі ОПОРА.

На вулиці Архітектора Паученка представники політичної партії “Перспектива міста” встановили намет, у якому збирають підписи проти перенесення другого стаціонару Центральної міської лікарні.

“Міська влада переносить медзаклад в будівлю шахтарської лікарні у мікрорайоні Масляниківка, яка знаходиться фактично у лісі. А приміщення історичної пам’ятки, ймовірно, хочуть віддати під торговельний чи розважальний заклад”, – йдеться на сторінці партії в соцмережах.

22.09.2020 KR Strug1

Мешканцям Кропивницького пропонують зазначити ім’я та прізвище, а також поставити підпис. У політичній партії “Перспектива міста” зазначили, що уже зібрали близько 2000 підписів.

22.09.2020 KR Strug2

Нагадаємо, у міськраді зазначили, що містом активно поширюються чутки, нібито лікарню з вулиці Архітектора Паученка хочуть перенести, щоб збудувати в її історичному приміщенні магазин. Очільник Кропивницького Андрій Райкович назвав це звичайною спекуляцією та традиційними чутками, які навмисне роздмухують напередодні виборів. Так, в планах міської влади є перенесення лікарні в стіни МСЧ-19, адже це потужний комплекс, практично найновіша медична споруда в місті. Водночас історичне приміщення лікарні на Паученка так і залишиться медзакладом.

Читайте також: Депутата “Опоблоку” Каспрова затримали за підкуп однофамільця свого конкурента на виборах

Відповідно до статті 2 Закону України «Про захист персональних даних» персональними даними є відомості чи сукупність відомостей про фізичну особу, яка ідентифікована або може бути конкретно ідентифікована. До конфіденційної інформації про фізичну особу належать, зокрема, дані про її національність, освіту, сімейний стан, релігійні переконання, стан здоров’я, а також адреса, дата і місце народження (частина 2 статті 11 Закону України «Про інформацію»). Як зазначено у частинах 5, 6 статті 6 цього ж Закону, не допускається обробка даних про фізичну особу, які є конфіденційною інформацією, без її згоди, крім випадків, визначених законом, і лише в інтересах національної безпеки, економічного добробуту та прав людини.
Поширити:

Залишити коментар:

коментар