Важливо

Сьогодні у Кропивницькому протестуватимуть проти політичних репресій

Сьогодні, 18 червня, о 15.00 на площі Героїв Майдану активісти Руху Опору Капітуляції проведуть пікет «Ні політичним репресіям!», щоб висловити підтримку всім політв’язням та переслідуваним нинішнім політичним режимом.

Про це повідомляє Перша електронна газета за інформацією прес-служби Руху Опору Капітуляції.

«Ми солідарні зі всіма активістами, волонтерами, ветеранами та опозиційними політиками, щодо яких влада Зеленського здійснює тиск та репресії. Ми не можемо з цим миритися, тому що байдужість – найбільший гріх. Влада повинна зрозуміти, що ми живемо в правовій державі, в цій державі є громадяни, які не миритимуться з беззаконням. Якщо беззаконня чинить влада, то чинити їй опір – наш громадський обов’язок!», – зазначив координатор Руху опору капітуляції Кропивницького Дмитро Сінченко.

Нагадаємо, Одеський активіст Сергій Стерненко зазнав численних нападів й отримував погрози від місцевого проросійського криміналітету. Про це він неодноразово повідомляв представникам правоохоронних органів. Рятуючи своє життя під час чергового нападу групи осіб, Сергій завдав смертельного поранення одному з нападників. Досі не притягнуто до кримінальної відповідальності жодного з учасників нападів на Стерненка, досі не встановлено замовників. Зате слідство зосередилося на звинуваченні Сергія, який був змушений захищатися від чергових нападників.

Підозрюваних у справі вбивства Павла Шеремета Андрія Антоненка та Юлію Кузьменко досі утримують під вартою, а Яну Дугар під домашнім арештом. Слідчі чомусь не передають матеріали слідства до суду. Хоча у день затримання підозрюваних Генеральний прокурор України назвав їх особами, які планували і вчинили вбивство, а представники Міністерства внутрішніх справ одразу ж заявляли, що мають беззаперечні докази причетності підозрюваних до злочину.

Проти колишнього Президента України Петра Порошенка відкрито близько двадцяти кримінальних проваджень. Адвокати Порошенка аргументовано доводять численні процесуальні порушення, а Державне бюро розслідувань оприлюднює офіційні відеоролики з неправдивою і наклепницькою інформацію у кращих традиціях радянської пропаганди.

Високий резонанс у суспільстві викликають дивні звинувачення на адресу бойового генерала Дмитра Марченка, колишнього народного депутата України Тетяни Чорновол, екс-директора Інституту національної пам’яті, а сьогодні опозиційного парламентаря Володимира В’ятровича. Відбулися дивні обшуки ДБР у будинку екс-міністра Володимира Омеляна. Кримінальні провадження проти народного депутата України Софії Федини, волонтерки Марусі Звіробій та журналіста Сергія Пояркова за нібито погрози президенту Зеленському стали приводом для народної сатири.

Політично вмотивованими є кримінальні переслідування ветеранів, які не дали Сивохо провести сумнозвісний захід, та волонтерів спільноти “Український кіберальянс”, які зробили багато для посилення безпеки держави.

Ці та інші випадки мають явні ознаки переслідувань за політичні переконання, а упередженість прокуратури та слідчих органів є очевидною – переконані представники Руху Опору Капітуляції.

Читайте також: Вимоги учасників акції “Стоп реванш” запропонують прийняти на найближчій сесії міськради

Поширити:

Залишити коментар:

коментар