Перед візитом Тарути у Кропивницькому виборців годували пиріжками та перевіряли за списками

У Кропивницький з візитом приїздив кандидат у Президенти України Сергій Тарута. Він провів зустріч із виборцями в театрі імені Марка Кропивницького в обласному, а також містах Знам’янка та Олександрія. Представники ОПОРИ зафіксували, що перед офіційним заходом присутніх пригощали кавою та пиріжкам.

Про це Першій електронній газеті повідомили у прес-службі Громадянської мережі ОПОРА.

“У Знам’янці перед зустріччю невідомі особи перевіряли виборців на металодетекторі. У Кропивницькому присутність громадян звіряли зі списками, виборці підходили організовано. У холі театру людям пропонували безкоштовні каву, чай та випічку, а також роздавали партійну пресу”, – розповіла координатор спостереження Громадянської мережі ОПОРА за виборами в Кіровоградській області Зоя Лебідь.

efc153329b6a205b7ef950dc49cd7f5d.jpg

У коментарі представнику ОПОРИ деякі учасники зустрічі розповіли, що вони є членами партії Пенсіонерів України і їх запросили від імені партійної організації.

“Партія “Основа” орендувала зал театру з виборчого фонду. Цими послугами займається київський центральний офіс”, – зазначив очільник Кіровоградської обласної партійної організації “Основа” Валерій Авксентьєв у коментарі ОПОРІ.

46a6632dbe6add8769db1344aa6c8f9c.jpg

У секторі комунікації поліції в Кіровоградській області зазначили, що охороняли порядок під час візиту кандидата у Президенти як масовий захід, додаткових ресурсів не залучали.

Нагадуємо, у період виборчої кампанії відповідно до частини 6 статті 64 Закону України “Про вибори Президента України”: “Забороняється проводити передвиборну агітацію, що супроводжується наданням виборцям грошей чи безоплатно або на пільгових умовах товарів, послуг, робіт, цінних паперів, кредитів, лотерей. Така передвиборна агітація або надання виборцям грошей чи безоплатно або на пільгових умовах товарів, послуг, робіт, цінних паперів, кредитів, лотерей, що супроводжується закликами або пропозиціями голосувати чи не голосувати за певного кандидата або згадуванням його імені, вважається підкупом виборців, зазначеним у пункті 1 частини третьої статті 56 цього Закону”.

Нагадаємо, на білборді Юлії Тимошенко у Кропивницькому розмістили Державний Герб.

Читайте також: на очільника осередку партії склали протокол за розміщення агітації у Кропивницькому

Більше новин від Громадянської мережі ОПОРА дивіться за посиланням.

Поширити:

Залишити коментар:

коментар