![cats (7)](https://persha.kr.ua/wp-content/uploads/2019/02/cats-7-678x381.jpg)
Учора, 17 лютого, на вулиці Комарова у Кропивницькому сталася ДТП за участі автомобілів “ВАЗ 2110″ та “Ford”. У результаті аварії водія останнього забрала “швидка”. Згодом на цьому ж місці трапилася ще одна аварія. За словами очевидців, Volkswagen ледь не збив слідчих, влетів у бордюр і перекинувся на бік. Водійку та дитину з автівки також відвезли в лікарню.
Про це повідомляє Перша електронна газета.
Як розповіли працівники патрульної поліції, які прибули на місце події, водій Ford спричинив зіткнення з припаркованим ВАЗом. За його словами, автомобіль занесло на дорозі. Обидві автівки зазнали серйозних механічних ушкоджень.
![614f1a2ce23d0d9c7f1dc8c5b135bf12.jpg](https://picua.org/images/2019/02/18/614f1a2ce23d0d9c7f1dc8c5b135bf12.jpg)
Також патрульні провели тест на стан алкогольного сп’яніння та виявили, що обидва водія були тверезі.
На місці працює слідчо-оперативна група.
Як зазначають на сторінці “Дорожній Контроль Кропивницький” у Facebook, на цьому ж місці сталася ще одна ДТП. Автомобіль “Volkswagen Polo”, за кермом якого була жінка з явними ознаками алкогольного сп’яніння, ледь не збив слідчих, влетів у бордюр та перекинувся на бік. Окрім водійки, у салоні була дитина. Їх обох госпіталізували медики.
Згодом у обласній поліції уточнили, що, після обстеження лікарями, в учасників обох ДТП важких травм не виявили.
Читайте також: Потрійна аварія з постраждалими сталася у Знам’янці
![eb5bd4f2b3e208ba80418ed467ebc9f1.jpg](https://picua.org/images/2019/02/17/eb5bd4f2b3e208ba80418ed467ebc9f1.jpg)
![834c93403591e7096ee8e083590f84da.jpg](https://picua.org/images/2019/02/17/834c93403591e7096ee8e083590f84da.jpg)
![1f77fec370c01247a9e2619d610278db.jpg](https://picua.org/images/2019/02/17/1f77fec370c01247a9e2619d610278db.jpg)
![9305faeb6f244d110565bdb5f6f11d49.jpg](https://picua.org/images/2019/02/17/9305faeb6f244d110565bdb5f6f11d49.jpg)
![677e73578902f875ad00944887c0c0da.jpg](https://picua.org/images/2019/02/17/677e73578902f875ad00944887c0c0da.jpg)
![8693a2c38e9abbfa53926248e3bf778c.jpg](https://picua.org/images/2019/02/17/8693a2c38e9abbfa53926248e3bf778c.jpg)
![58a3331a1b5cfd637e2a8ae0af49a639.jpg](https://picua.org/images/2019/02/17/58a3331a1b5cfd637e2a8ae0af49a639.jpg)
![fb832eab6691edc3dd88d22f1ed5d126.jpg](https://picua.org/images/2019/02/17/fb832eab6691edc3dd88d22f1ed5d126.jpg)
![774a447f0b959cf3b4c8a696ae6e0c43.jpg](https://picua.org/images/2019/02/17/774a447f0b959cf3b4c8a696ae6e0c43.jpg)
![caf0d70f88fd703538a49a7b5e150e49.jpg](https://picua.org/images/2019/02/17/caf0d70f88fd703538a49a7b5e150e49.jpg)
![45c9668232e1676af3399340d5fbd586.jpg](https://picua.org/images/2019/02/17/45c9668232e1676af3399340d5fbd586.jpg)
![7da733138fab2b5016d09e03275bc7e0.jpg](https://picua.org/images/2019/02/17/7da733138fab2b5016d09e03275bc7e0.jpg)
Олександра Кунтиш для Першої електронної газети