Важливо

Жінка-воїн “Правого сектору” з Кіровоградщини потрапила на шпальти американського тижневика Newsweek

Дмитро Васильєв
Громадський транспорт, житлово-комунальне господарство, торговельні кіоски, інфраструктура міста, державні закупівлі, спорт, місцева політика, - це перелік тем, на які я, як журналіст, звертаю особливу увагу. Але цей перелік не є вичерпним! Для мене важливо усе, що хвилює наших читачів і потребує висвітлення.
Контакт: Facebook Telegram
фото europe.newsweek.com

Фото жінки-військової зі Знам’янки Марини Валицької, яка воює на Донбасі у лавах “Правого сектору” потрапило на шпальти американського друкованого щотижневика Newsweek.

Про це пише komora.info.

У вересні американський фотограф Сара Блесенер провела два тижні в зоні бойових дій на сході, де вона відразу помітила велику кількістю жінок в рядах української армії. Під час перебування вона зробила серію фотознімків жінок-захисниць, серед яких є фото знам’янчанки Марини Валицької.

Фото з Мариною підписано: «Солдати з Правого Сектору, під час перерви, на базі поблизу передньої лінії в Дебальцевому. Ультраправа націоналістична група тепер є частиною 54-ї бригади, яка є підрозділом української армії» (Soldiers from the Right Sector take a break at a base near the front lines of Debaltseve in the Donbass region. The far-right nationalist group is now part of the 54th Brigade, which belongs to the Ukrainian army).

Стаття під назвою «У світі українських жінок-воїнів» (Inside the world of Ukraine’s women warriors) розповідає про жінок, які захищають свою країну, знаходиться на сайті американського видання Newsweek.

Поширити:

Залишити коментар:

коментар