Важливо

У Кропивницькому намагаються прибрати “блошиний ринок” поблизу автостанції №2

Дмитро Васильєв
Громадський транспорт, житлово-комунальне господарство, торговельні кіоски, інфраструктура міста, державні закупівлі, спорт, місцева політика, - це перелік тем, на які я, як журналіст, звертаю особливу увагу. Але цей перелік не є вичерпним! Для мене важливо усе, що хвилює наших читачів і потребує висвітлення.
Контакт: Facebook Telegram
Умовне фото

Сьогодні, 19 жовтня, під час засідання тимчасової комісії з питань промисловості, транспорту, зв’язку, торгівлі, сфери послуг, захисту прав споживачів розглядалось питання стихійної торгівлі у сквері Слави. 

До управління торгівлі надійшло доручення міського голови – зупинити стихійну торгівлю у сквері Слави (поблизу Старого автовокзалу). Заступник начальника управління торгівлі, начальник відділу споживчого ринку Катерина Бондаренко  доповіла, що управління земельних ресурсів запропонувало альтернативне місце – на розі вулиць Попова та Коваленка.

Члени комісії не підтримали цю пропозицію, аргументуючи це тим, що людям яким не зручно буде туди їхати. Розташування скверу Слави якнайкраще підходить для “блошиного ринку”, тож члени комісії  вважають нераціональним його переміщення у віддалену частину міста та рекомендують підібрати інше місце.

Поширити:

Залишити коментар:

коментар