Важливо

Діти учасників АТО Кіровоградщини повернулися з Британії додому

Ольга Ткаченко
Люблю писати про хороші, мотиваційні, цікаві історії. Пишу про людей, які хочуть і вміють робити важливі речі. Слідкую за оновленнями в сфері реформ і намагаюся писати про складне простими словами)
Контакт: Facebook Telegram
Днями на Батьківщину успішно повернулася група із 20 юних українців, які перебували на оздоровленні та відпочинку протягом 10 днів у Сполученому Королівстві Великої Британії та Північної Ірландії.
Повідомляє сайт Мінсоцполітики.

Завдяки проведеній роботі Департаменту оздоровлення та санаторно-курортного лікування Мінсоцполітики спільно з Консульством України в Единбурзі та при фінансовій підтримці агропромхолдингу «Астарта-Київ» 20 дітей отримали можливість відпочити та оздоровитись у мальовничій Шотландії.

До складу групи увійшли діти віком від 10 до 16 років з різних областей України (Вінницька, Житомирська, Полтавська, Тернопільська, Черкаська, Кіровоградська, Чернігівська та Дніпропетровська) із сімей, де один з батьків загинув або був важко поранений під час проведення АТО.

З української сторони організатором поїздки виступила громадська організація «Ріка Життя» при підтримці Міністерства соціальної політики України, з шотландської сторони – благодійний фонд «Dnipro Kids Appeal Charity».

Маленькі українці відвідали безліч найцікавіших історичних та культурних пам’яток Единбургу, замки та фортеці, охоплені духом старовини, поринули у вир різнобарвних традицій Шотландії та навідались до місцевих зоопарку та океанаріуму.

Користуючись нагодою, висловлюємо слова вдячності усім, хто долучився до реалізації цього проекту. Маємо надію, що розпочата традиція робити доброчинні справи і в подальшому сприятиме захисту та вихованню підростаючого українського покоління – майбутнього нашої держави.

Поширити:

Залишити коментар:

коментар

1 коментар до Діти учасників АТО Кіровоградщини повернулися з Британії додому

  1. А коли ж буде хоч якась увага приділятися дітям учасників БД в Афганській війні. Так легко забули про них, не наче їх і зовсім немає. Дуже прикро за таке недбале відношення. Схаменіться, та поверніться до них не тим місцім на якому сидите, а своїми обличчями.

Коментарі заборонені.