Важливо

У Кропивницькому комісія міськради погодила рішення про зменшення Онулам орендної плати за танцмайданчик у Дендропарку

Дмитро Васильєв
Громадський транспорт, житлово-комунальне господарство, торговельні кіоски, інфраструктура міста, державні закупівлі, спорт, місцева політика, - це перелік тем, на які я, як журналіст, звертаю особливу увагу. Але цей перелік не є вичерпним! Для мене важливо усе, що хвилює наших читачів і потребує висвітлення.
Контакт: Facebook Telegram

Сьогодні, 21 вересня, у Кропивницькому, комісія з питань архітектури, будівництва, реклами, регулювання земельних відносин погодила проект рішення, яким для ТОВ “Композиція” зменшується розмір орендної плати за земельну ділянку під танцмайданчиком для пенсонерів у Дендропарку.

Якщо депутати міськради погодять це рішення на наступному засіданні, то ТОВ “Композиція” буде сплачувати не 6%, а 3% від нормативної грошової оцінки орендованої земельної ділянки.

Голова комісії Юрій Деркаченко під час засідання пояснив, що на території танцмайданчику збираются люди похилого віку і це соціальний проект.

Земельну ділянку площею 0,4743 га ТОВ “Композиція” отримало у оренду на 49 років в 2015 році, згідно рішення міськради. Тоді було встановлено орендну плату в розмірі 6% від нормативної грошової оцінки земельної ділянки.

Згідно відкритих даних Мін’юсту, засновниками та бенефіціарами ТОВ “Композиція” є Микола та Лариса Онули.

Поширити:

Залишити коментар:

коментар

1 коментар до У Кропивницькому комісія міськради погодила рішення про зменшення Онулам орендної плати за танцмайданчик у Дендропарку

  1. Наверное немецкие пенсионеры собираются

Коментарі заборонені.