Важливо

Головного дорожника Кіровоградщини звільнили за неякісний ремонт дороги

Керівника Служби автомобільних доріг у Кіровоградській області Сергія Поліщука було звільнено за грубі порушення професійних обов’язків.

Про це повідомляє прес-служба Укравтодору.

Нове покриття дороги державного значення М-12 Стрий-Тернопіль-Кропивницький-Знам’янка, на якій виконувався як поточний дрібний, так і поточний середній ремонт, потріскалося та пішло хвилями. Окрім цього, працівники ТП «Дорцентр» в ході планової перевірки якості виконаних робіт виявили аналогічні недоліки та дали доручення їх усунути.

Читайте також: На Кіровоградщині “мільйонна” дорога потріскалась і пустила хвилі

30 серпня 2016 року було проведено повторну перевірку щодо усунення вищезазначених недоліків. Окрім того, що порушення не були виправлені, додатково було виявлено руйнування кромки, експерти виявили нову вибоїну, узбіччя також досі належним чином не облаштовані. У зв’язку з цим, керівника Служби автомобільних доріг у Кіровоградській області було звільнено за грубі порушення професійних обов’язків.

«Я ще раз наголошую – якість ремонтних робіт сьогодні для нас першочергове завдання. Наразі ми проводимо масштабні перевірки і будемо звільняти людей допоки не досягнемо бажаного результату. Я дуже хочу, щоб керівники Служб на своїх посадах навчилися нести персональну відповідальність за кожну свою дію в рамках професійних обов’язків» – наголосив Євгеній Барах, тимчасовий очільник Укравтодору.

Поширити:

Залишити коментар:

коментар