Важливо

Тепер питанням заборони “добровільних” внесків у закладах освіти займатиметься Кіровоградська міськрада

Уже третя електронна петиція на сайті «Єдина система місцевих електронних петицій» зібрала необхідну кількість підписів – 450. Цього разу кіровоградці звернулися до міської влади з проханням заборонити “добровільні” внески у дитячих садках і школах. Тепер вирішення цього питання лежить у компетенції Кіровоградської міської ради.

Автор петиції – Павло Топчій.

Текст петиції:

“Батьки школярів і вихованців дитячих садків змушені кожного місяця здавати «добровільні» внески у фонди розвитку групи, садочка, класу, школи. Необхідність таких внесків обгрунтовується відсутністю фінансування з боку держави. Але ж за освіту своїх дітей ми вже заплатили державі, коли сплачували податки. Як приклад, в Черкасах Сумах, Тернополі витрати на поточний ремонт та утримання загальноосвітніх та дошкільних навчальних закладів з плечей батьків забрали і поклали на міський бюджет.

Тому пропоную :

1. ПЕРЕДБАЧИТИ у міському бюджеті грошові кошти на проведення поточних ремонтів та утримання дитячих садків та шкіл міста Кіровограда.
2. ЗАБОРОНИТИ у всіх дитячих садках і школах міста Кіровограда збір «добровільних» внесків на проведення поточних ремонтів та їх утримання”.

Нагадаємо, достатню кількість голосів назбирали 2 петиції – “Ліквідація стихійного сміттєзвалища в мікрорайоні Арнаутово” та “Розробити та впровадити концепцію розвитку велоінфраструктури”.

Поширити:

Залишити коментар:

коментар