Кіровоградщина: нічні браконьєри спіймали 41 кг риби

Люблю писати про хороші, мотиваційні, цікаві історії. Пишу про людей, які хочуть і вміють робити важливі речі. Слідкую за оновленнями в сфері реформ і намагаюся писати про складне простими словами)
Контакт: Facebook Telegram

У період з 29 березня по 30 березня 2016 року в нічний період часу державними інспекторами Кіровоградрибоохорони спільно з представниками громадськості було проведено рибоохоронний рейд по виявленню фактів браконьєрського вилову риби на Кременчуцькому водосховищі в м. Світловодську.

Повідомляє Управління охорони, використання і відтворення водних біоресурсів та регулювання рибальства в Кіровоградській області.

Результатом спільної роботи стало виявлення 3-х заборонених знарядь лову – сіток, кожна з яких довжиною по 40 м, ячія однієї з сіток 35х35 мм, двох інших – 40х40 мм.

В сітках було виявлено рибу – загальною вагою 41 кг. Оскільки особи правопорушників встановити не вдалось, головним державним інспектором Кіровоградрибоохорони Юхименком В.О. було складено 3 Акти виявлення та вилучення безхазяйного майна.

Нагадуємо, що з 1 квітня в Україні стартує нерестова заборона на вилов риби, в тому числі вилов риби заборонено на Кременчуцькому водосховищі в період з 1 квітня 2016 року по 9 червня 2016 року.

За здійснення браконьєрського вилову риби сітними, колючими знаряддями лову, електрострумом, вибухівкою забороненими знаряддями тощо передбачена адміністративна (розмір штрафу становить для громадян 340 – 680 гривень, для посадових осіб 510 – 850 гривень) та кримінальна відповідальність (розмір штрафу 3400 – 6800 гривень, або позбавлення волі строком до 3 років) з конфіскацією знарядь і засобів лову, та незаконно добутих водних біоресурсів. Крім того, за кожну незаконно виловлену рибу незалежно від її розміру нараховується розмір завданої шкоди (для прикладу: сом – 425 гривень, щука – 340 гривень, судак – 510 гривень, лящ – 170 гривень тощо).

Закликаємо громадськість не бути байдужими в разі виявлення ними випадків вчинення браконьєрського лову риби, та повідомляти про це на «гарячу лінію» Кіровоградрибоохорони за номером телефону:22-77-42 – у будні дні;. в неробочі години, вихідні та святкові дні звертайтеся за номером: 098-700-54-43.

Поширити:

Залишити коментар:

коментар