Важливо

Чи шумне місто Кіровоград? (ІНТЕРАКТИВНА КАРТА)

Дмитро Васильєв
Громадський транспорт, житлово-комунальне господарство, торговельні кіоски, інфраструктура міста, державні закупівлі, спорт, місцева політика, - це перелік тем, на які я, як журналіст, звертаю особливу увагу. Але цей перелік не є вичерпним! Для мене важливо усе, що хвилює наших читачів і потребує висвітлення.
Контакт: Facebook Telegram

Уявлення про це дає карта шумового забруднення обласного центру, створена фахівцями держсанепідслужби.

Спеціалісти ДУ «Кіровоградський обласний лабораторний центр Держсанепідслужби України» проводять систематичний моніторинг шумового забруднення Кіровограда. На основі результатів вимірювань біля автодоріг міста була створена карта шумового забруднення. У неї внесені дані вимірювань шуму в понад 140 точках. Зеленими кружечками позначені місця, де еквівалентний рівень шуму не перевищує 55 дБА, жовтими – до 60 дБА, червоними – понад цей показник.

Однозначно відповісти на запитання, винесене в заголовок цього повідомлення, не зовсім просто, адже рівень шумового забруднення біля автомобільних доріг в Україні не регламентований. Ясна річ, що порівняння рівня шуму у великих містах України і в Кіровограді буде на нашу користь, а в невеликих населених пунктах області – на їхню.

Поширити:

Залишити коментар:

коментар