![авто](https://persha.kr.ua/wp-content/uploads/2024/05/mercedes-sprinter-17-mest-white-foto_2-678x381.jpg)
Уродженець Олександрівки Олександр Бугай, який багато років мешкає у Польщі, організував збір і придбав автомобіль для військових – земляків, які тримають оборону на Ізюмському напрямку.
Про це повідомляє Перша електронна газета.
Вартість автомобіля 3,5 тисячі євро.
Це – власні кошти Олександра, його друзів та польських партнерів по роботі. Автомобілю волонтер дав ім’я «Шаман». Олександр впевнений, що він, як і тридцять дев’ять попередніх технічних засобів, які передав на фронт особисто, допоможуть українським воякам перемогти окупантів.
До речі, разом з «Шаманом» волонтер планує передати захисникам й квадроцикл.
Нагадаємо, Олександрівські волонтери купили воїнам приціл нічного бачення
Читайте також: “Янголи світла” з Кіровоградщини друкують спецзасоби і деталі до зброї для воїнів