Як у Кропивницькому цього року відзначатимуть Великдень

Цьогоріч українці знову відзначатимуть Великдень в умовах воєнного стану та під виття сирен повітряних тривог, тож підготовка до свята у Кропивницькому відбуватися з урахуванням фактору ризиків ракетних атак.

На цьому наголосив секретар Кропивницької міської ради Олег Колюка під час засідання комісії з питань свободи совісті та діяльності релігійних організацій, інформує Перша електронна газета.

“Загроза підступних ракетних ударів російських агресорів по цивільних об’єктах в містах України зберігається, про це варто постійно пам’ятати, – відзначив Олег Колюка . – Керівникам релігійних громад ми рекомендуємо враховувати ці обставини та проводити служби із дотриманням усіх заходів безпеки, розмістити у культових спорудах оголошення про найближчі до них укриття, дотримуватися заходів правового режиму воєнного стану, комендантської години, поведінки під час повітряної тривоги, уникати великого скупчення людей”.

За інформацією начальника управління транспорту та зв’язку міської ради Віктора Житника, громадський транспорт у Кропивницькому працюватиме на Великдень у відповідності до режиму комендантської години:

  • ранком 5 травня автобуси і тролейбуси розпочнуть роботу на одну годину раніше – із 05.00 і працюватимуть до 22.00.
  • графіки руху автобусів і тролейбусів будуть відкориговані з урахуванням збільшення пасажиропотоку.

Освітлення вулиць перед Великоднем буде вимкнене о 23.00 і включене о 05.00 ранку, щоб містяни мали можливість зручно дістатися до храмів та повернутися додому.

4 та 5 травня посиляться на території обласного центру і заходи безпеки. Екіпажі патрульної поліції, Національної поліції будуть наближені до місць проведення богослужінь та місць зібрання вірян.

Патрульна поліція перекриє рух транспорту по вулиці Арсенія Тарковського на відрізку між вулицями Преображенською і Покровською:

  • у Вербну неділю 28 квітня від 08.00 до 14.00,
  • у Великдень, 5 травня, із 06.00 по 12.00.

“Водночас варто розуміти, що усі віряни під час заходів, що проводяться з обмеженнями, завжди можуть долучитися онлайн” – повідомляють у міськраді.

Нагадаємо, великодня паска: традиції і рецепти з Кропивниччини.

Читайте також: Сосонки, хміль, човники – в Олександрівці презентували колекцію традиційних писанок

Поширити:

Залишити коментар:

коментар